Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most őszintén, nekünk csajokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén, nekünk csajoknak szükségünk van a sok csalódásra, veszekedésre, arra h megcsaljanak, h szakítsanak velünk?!

Figyelt kérdés

Eddig azt vettem észre h ha egy tini pár boldog,nem veszekszik,nem féltékenykedik, egy idő után "unalmassá" válik a kapcsolatuk.. De ha 2-3 hetente összevesznek,szakítanak akkor van mi miatt kiakadni(van téma amin egész nap rágódhatunk),lehet lehordani egymást különböző oldalakon,lehet sírni egész nap,suliban is némán ülni stb.


Szerintetek?


2010. dec. 10. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én utálok a párommal veszekedni és nem szoktam lehordani.

Nem hiányzik soha a veszekedés,így sem unalmas a kapcsolatunk,pedig már 3éve vagyunk együtt.

21/L

2010. dec. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem a kérdést. Illetve azt nem látom, hogy jónak tartod-e, hogy megcsalnak, veszekednek veled.
2010. dec. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést, de ha úgy érzed tényleg erre van szükséged ahhoz hogy ne legyen unalmas a kapcsolat akkor komoly bajok vannak. Szerintem.
2010. dec. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én értelek és igen vannak ilyen párok

ez a úgynevezett se veled se nélküled kapcsolat, ennek is van egy bizonyos varázsa bár messze nem olyan stabil de annál érzelmesebb, dinamikusabb

2010. dec. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó észrevétel! Én emellett még mást is észrevettem. Bizonyára látod, hogy a kortársaink nagyrésze, főleg a lányok manapság mindenkivel mindent csinálnak. Egyik járásból a másikba ugranak. Azt is mondhatnám, sokan elkurv*ltak.

És azt vettem észre, hogy ezeknek a nagy "fiúfalóknak" és ribancoknak a szüleik is általában elvált emberek. Más szóval: akiknek elválnak a szülei (ez elég gyakori manapság), azok látják a szüleiktől, hogy ismerkednek, meg "barátnője" van az apjának (de hülye kifejezés! én csak a mi korosztályunknál használnám, ők már mégse gyerekek) és tudat alatt lemásolja. A háttere szerintem az a dolognak, hogy a mai lányoknak érzelmi mankó kell. Minél több pasi, hogy bebizonyítsák, hogy ők igenis értékesek. Hogy is bizonyíthatnák be másképpen, ha a szüleik élete is rendezetlen? Ugyanazt csinálják, mint a szülők, mankókat keresnek. Az én szüleim mindig is együtt voltak nyugalomban, számomra tök ismeretlen ez az egész téma. Nem volt kitől tanulnom az ismerkedősdit. Persze nekem is vannak ilyenformán nehézségeim, de legalább nekem nyugodt életem lesz.


A veszekedést is azért látják szükségesnek, mert ezt látják fenn. A régi rendszerben pl., amikor testileg fenyítették a gyerekeket, a gyerekek úgy vezették le, hogy egymást is verték. Mindennapos volt a bunyó. Ma már csak szájkarate van.

2010. dec. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sok a drámakirálynő..de amúgy teljesen egyetértek az előttemszólóval!
2010. dec. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

16:32 én is így gondolom,egyetértek.


Amúgy én pont az az h nem ilyen vagyok... csak a legtöbb barátnőm,ismerősöm ilyen,és érdekelt h ti mit gondoltok erről!:)

2010. dec. 10. 16:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát őszintén és kíméletlenül nekem az a véleményem erről, hogy sok a hülye ember, jó dolgukban nem tudják hogy mit csináljanak...éretlenek. Nem értem, miért nem lehet nyugodtan eléldegélni egymással, főleg egy kapcsolatban:)

19/l

2010. dec. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek az előttem szolokkal, viszont ha belegontoltok lehet ennek más oldala is. nekem pl volt msot egy 2 éves kapcsolatom, tényleg hüséges voltam, és ugy is érzem mindent megtettem a kapcsolatunkért, ha a barátomnak szüksége volt rám én mellette álltam akármiröl is volt szo. nos ő ezt nem tudta értékelni, csunyán is bezsélt velem és meg is csalt. jo nyilván attol mert ő ilyen volt nem kell általánositanom, de a tapaszatlatom az h nagyon sok ilyen fiu van...ezek után igen, elgondolkozom azon ÉN mért viselkedjek normálisa a pasikkal ha ők képtlenek a tiszeletre.
2010. dec. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!