Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatokat tesz tönkre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatokat tesz tönkre a facebook. Miért?

Figyelt kérdés
Már nekem is volt egy kis összetűzésem a barátnőmmel a facebook miatt. Azonban a haverom pont a facebook miatt szakított a barátnőjével tegnap. A csaj egész nap facebookozott még hajnali 3-kor is mobilról is... Sőt pasikkal is flörtölt a saját barátja mellett. de másoktól is hallom, hogy elég sokan kapnak össze a facebook miatt újabban. Már a myvip meg az msn a múlté? Újabban mindenhol ez az első kérdés: Van facebookod??? Nem értem mi ez a nagy facebook őrület és meddig tart majd, de kb most ősz óta tűnik nekem fel, hogy azóta kezdődött eléggé.
2010. dec. 11. 11:43
 1/9 Kamuuu ***** válasza:
65%
Csak a nyomorékok vesznek össze a facebookon -.- ez kib*szott nagy baromság aki emiatt szakít vagy összevesz az a világ legnagyobb gyökere...
2010. dec. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ja

aki emiatt szakít, az szakít az msn, iwiw, akár az sms miatt is

2010. dec. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Patric.* válasza:
Sztem nem a facebook teszi tönkre a kapcsolatot hanem az hogy sokan nem birják ki egy ember mellett.A haverodat sztem meg nem is szerette a volt barátnője ha más pasikkal flörölt.
2010. dec. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A Facebook, meg az egész internet csak egy eszköz, amit sokan rosszul használnak. A hiba az emberekben van.
2010. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az egész a kommunikáció torkának átvágása. régen msn miatt veszett össze mindneki, hiszen ott nem láttad a reakciókat, nem volt hangsúly, stbstb... nem értették meg egymást az emberek. a facebook is ilyen lett, kiírsz vmi poénból egyből besértődik rajta vki. sajnos itt mindegy mennyire jó a kapcsoaltotok ha félreértés van. de a hiba tényleg az emberekben van: én alapból semmit nem veszek komoylan, ha vmi félreérthető rákérdezek még ha hülyének is néznek érte, hogy most ezt komolyn írta vagy poénból.
2010. dec. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 acel ***** válasza:

Én ultimátumot adtam a barátnőmnek pár év kapcsolat után, hogy többet nem jöhet, ha nálunk is(legalább azt a kis időt ne gépen töltse hanem velem!), és minden nap azon lóg. Erre az volt a válasza, hogy azért csinálja, mert én meg más sportot nézek náluk a neten. Fél évre rá még mindig nem változott semmit a helyzet, igaz nem ez volt a fő ok, de akkor is szakítottunk.

Leginkább az a baja a facebooknak, hogy a komunikációt javítja a klaviatúrán, de a fizikai kapcsolatokat felakasztja és az ember képes megfelejtkezni arról, hogy van párja/barátja/barátai is az "életben" nem csak a bit-ek között. Tehát kb egy kalap az msn-myvip-iwiw-anyámtyúkja... mind csak a fészen több dolgot lehet csinálni! még jobban odaköti az embereket. 22F

2010. dec. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elég gáz, ha valaki a fb miatt balhézik. Van fb-m, nem enyhén függő is vagyok. Mégse kapok össze senkivel se a fb miatt. :D Msn-en is ugyanugy beszélek az emberekkel, myvipre csak nyomorékok járnak fel :S tele van czigányokkal... :S volt barátommal én is ezt csináltam, fb-ztem, mert le se sz.rt engem. : S

18L

2010. dec. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nincs se myvipem se facebookom se iwiwem se kutyaszarom. msnen is csak a barátaimmal beszélek akikkel élőben is.
2010. dec. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
gáz
2011. jan. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!