Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám féltékennyé a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám féltékennyé a barátnőmet facebook-on?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy szeretjük még egymást,csak most jelenleg mosolyszünet van,és zavar,hogy egyből a fiúk lájkolgatják a képeit,meg ilyenek,és 1 kicsikét féltékennyé szeretném tenni facebook-on keresztül,hogy leteszteljem,mi lesz a reakciója,kérlek segítsetek,köszi
2011. nov. 7. 14:18
 1/6 anonim válasza:
juj ez nagyon-nagyon rossz ötlet. Inkább beszéljétek meg a mosolyszünetet,mint hogy egymást marnátok.:(
2011. nov. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A megpróbáláson már rég túlvagyunk,csak éha titokzatosan viseledik,a facebook-jával kapcsolatban,meg régen megadta a jelszavát,most nagyon nehezen adta meg,meg kikötötte nekem,hogy az üzeneteket megnézhetem,de az eseményeket nem(üzeneteket bármikor törölheti)és ez nekem gyanús,és ez miatt van az egész.
2011. nov. 7. 14:35
 3/6 A kérdező kommentje:
És eddig az enyémet használta,én beleengedtem nézni neki mindenbe,mert nincsen rejtegetni valóm,de most valamiért hirtelen nagy szüksége lett rá,inkább szakított velem,minthogy közös megeggyezéssel töröljük a face-ünket.
2011. nov. 7. 14:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ezt akarod, akkor: ha belájkolod más csajok képeit,írsz kommentárt, vagy írsz egy szép lánynak az üzenőjére.:) (L/18)
2011. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az igazi szerelem kölcsönös bizalomra alapul. Nincs olyan,hogy egymás adatlapjába belépegetünk,mert ahhoz senkinek sincs joga,az 'magántulajdon'. Nekem a volt barátom jól feltörte,olvasgatta az üzeneteket (nem talált gyanúsat egyébként), mire rájöttem ,jól képentöröltem és elküldtem a picccsáába.:D:S -.-'

Am.jah.. kezdj ki csajokkal,flörtölgess virtuálisan ahogy az előző hozzászóló írta.

2011. nov. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,hasznosak voltak:)
2011. nov. 8. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!