Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki? (létszi olvasd el)

Figyelt kérdés

Tehát.Tartos szexkapcsolatban vagyok,de nem akármyilen formában mert ez egy kötött kapcsolta.Nem türi és türné ha más pasik probálkoznának nálam,és én sem türném ha más csajokkal flörtölne.Eddig akárhányszor kérdeztem mi van köztünk a válasz az volt,több vagy mint szexpartner,nem agyok közömbös számára,és érdeklödik után elég gyakran.A gond az hogy én szeretem.Én komolyabban akarom ezt.De nem merem megmondani neki.Pedig már elhatározásra jutottam ha nem viszonozza az érzéseim akkor tovább állok,mert igy ugy érzem egy helyben toporgunk én pedig komoly kapcsolatot akarok.Hogy mondjam el?Nem ugy akarom hogy-Te figyálj már bakker szeretlek.Ugy akarom mondani hogy érezze a sulyát.Hogy elveszithet ha igy maradunk.

elöre is köszi


2010. dec. 11. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:

"én pedig komoly kapcsolatot akarok"

Ezzel mi a gond? Mondd ezt.

2010. dec. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

JAVITVA:

Tehát.Tartos szexkapcsolatban vagyok,de nem akármilyen formában mert ez egy kötött kapcsolat.Nem türi és türné ha más pasik probálkoznának nálam,és én sem türném ha más csajokkal flörtölne.Eddig akárhányszor kérdeztem mi van köztünk a válasz az volt,több vagy mint szexpartner,nem vagyok közömbös számára,és érdeklödik utánam elég gyakran.A gond az hogy én szeretem.Én komolyabban akarom ezt.De nem merem megmondani neki.Pedig már elhatározásra jutottam ha nem viszonozza az érzéseim akkor tovább állok,mert igy ugy érzem egy helyben toporgunk én pedig komoly kapcsolatot akarok.Hogy mondjam el?Nem ugy akarom hogy-Te figyelj már bakker szeretlek.Ugy akarom mondani hogy érezze a sulyát.Hogy elveszithet ha igy maradunk.

elöre is köszi

2010. dec. 11. 16:34
 3/10 A kérdező kommentje:
Elsö.Én tényleg komolyan akarom,Vele.
2010. dec. 11. 16:35
 4/10 anonim ***** válasza:

Kb vezesd fel neki.1ik esteszexhelyett:)


Figyi msot inkább ne...nem errevágyom...tudod régóta megfogalmazódottmárbennem 1 kérdés,hogy nem lehetne-etöbbköztünk?én teljesen beléd szerettem"kb így...

2010. dec. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Aha.Hát simán besértödne.Azt hinné nem kivánom,vagy undorodom töle.A multkor lassu voltam,melo után nem sok energiám maradt,mire azt hitte nem akarom és biztos mással voltam.kb ilyen a srác.
2010. dec. 11. 16:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Én meg tényleg komolyan mondtam hogy azt mondd neki. (a belédszerettem verzió szerintem is rossz ötlet)

Együtt vagytok már egy ideje, rendszeres a szex, megvan a hűség. Egyszerűen mondd meg neki hogy neked ez már nem elég, szeretnél ennél komolyabbat.

2010. dec. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De az benna lényeg hogy vele akarom ezt a komoly kapcsoatot.Nem mással.Tehát,csak akkor lépnék le ha ugy gondolja nem menne velem.Már pedig van egy olyan érzésem nem fog velem komoly lenni,.Én egy félvér lány vagyok.Ö pedig teljességében "fehér"
2010. dec. 11. 16:42
 8/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy te és hány éves ő?
2010. dec. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én 22 ö 27
2010. dec. 11. 16:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Ahogy a többiek is mondták. Mondd neki hogy nagyon jó vele a szex, de te el tudnál képzelni egy komoly kapcsolatot is, és hogy érdekelne, hogy ő mit gondol erről. Meg lehet ezt beszélni szépen:)
2010. dec. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!