Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen férfiak jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfiak jönnek be neked? /mit jelent neked a férfi szó?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:

azthiszem nem pont az általánosan "férfiasnak" titulált pasikra bukom...

nem érdekel a kidolgozott test, nem tetszik a borosta és a szőrös mellkas, nem érdekel hoyg milyen a kocsija, vagy van-e egyáltalán..

A bohém, önmegvalósító férfiakat szeretem akik mellett én is kibontakozhatok.

2010. dec. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A modell arcúak. Akikre pont azt mondják h lányos-/ babaarcuk van. De ez a típus általában a másik csapatban játszik :/
2010. dec. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudom én álomvilágban élek, de én amit szeretnék, az az, hogy olyannak fogadjon el amilyen vagyok. Legyen megértő, aranyos, kedves, humoros, de komoly is tudjon lenni. Ja és nem ártana, ha őszinte is lenne.
2010. dec. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ambíciózus, udvarias, ne vegye túl komolyan a dolgokat, de ugyanakkor bizonyos helyzetekben tudjon komoly is lenni, figyeljen rám:)
2010. dec. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Határozott, talpraesett, jó problémamegoldó, védő, oltalmazó, erős (egyéniség), humoros, jó modorú, kellemes társaságú, jó illatú (lehet másnak szag, de az nekem illat), lehessen tőle tanulni, fel lehessen rá nézni valamiért, lehessen tisztelni ...

Ugyanakkor tudjon őszintén szeretni, néha kicsit érzelgősködni, legalább ha kettesben vagyunk :)

Fogadja el, hogy én nőből vagyok és vannak hibáim, cserébe én is elfogadom az övéit, mert mindenkinek vannak.

2010. dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22:02 Tökre nem álomvilág amit elvársz egy (férfitől) egy embertől, pont hogy ez lenne a normális..
2010. dec. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A nők a férfiak őszinteségét mindig durván megbüntetik. Aki ezt nem tudja az nem is férfi.
2010. dec. 27. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mint a párom, aki gazadag, sikeres, művelt, intelligens, kulturált, kedves, humoros, hűséges, gondoskodó, megértő, őszinte, előzékeny, megbízható, segítőkész, magas, ápolt, szőrös (ott lent és a honalja rövidre nyírt), szakálas, jóképű és idősebb nálam.


Vagy egy egészséges nem kövér, max. 30 éves srác aki nem akar túl sokat és tudja hol a helye, min.18/5 farokkal, aki legalább fél órát bírja egy éjszaka min. 4-5-ször. És jobban szereti az analszexet és bírja a konkurenciát. És soha nem bánt, csak úgy ami nekem jól esik az ágyban.


24N

2010. dec. 27. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Egyébként nekem is a lányos/baba arcú srácok jönnek be.Csak h a legtöbb embernek az az izmos huuhdekúlvagyok stílus tetszik.És sokat cikiznek is emiatt.T___T

A kérdező!15L

2010. dec. 30. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!