Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Hogy lehet párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogy lehet párkapcsolatban együttélésnél megoldani férfi és nő között a vitás kérdéseket?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 05:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi leülünk és megbeszéljük. Nem nagy ügy.
2011. júl. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Például?

Mire gondolsz?

2011. júl. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Példák gyerekvállalás, munkavállalás, nagyobb kiadások, gyermeknevelés, más nők zavaró viselkedése, számítógépezés és persze a szabadidő eltöltése.
2011. júl. 1. 07:11
 4/13 A kérdező kommentje:
Első te vagyon nagyon szerencsés vagy nagyon megvezethető vagy. Az általam felsorolt kérdésekben, eddig a nyolc fős baráti társaságomban (ahol minden titkot tudok, ezért erre hivatkozok) egy vitás kérdést sem tudtak megbeszélni.
2011. júl. 1. 07:14
 5/13 anonim ***** válasza:
Az elsönek van igaza. Ha a barátaidra igaz, amit irtál, akkor igencsak primitiv környezeted és társaágod van.
2011. júl. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Mind diplomás, és szinte mind humanista, és mind igen értelmes.


A bátyám tanár, de sehogy sem tudja rá venni a nejét, pedig már vagy hússzor leült vele beszélni hogy dolgozzon úja. És ne lépjen ki az össze munka helyről az első vagy második héten egy apró sértődés miatt.

2011. júl. 1. 07:40
 7/13 A kérdező kommentje:

A másik barátomnál meg, ha a felsége olvas egy könyvet ő nézi a tévét, ha elindulna gépezni, a felsége ráripakodik. "Hová mész?"

Számtalanszor próbálta már megbeszélni.

2011. júl. 1. 07:43
 8/13 Smartguy86 ***** válasza:

Attól még hogy a bátyád meg a barátaid puhapööcsök, még nem feltétlenül minden férfi az. Egyetlen módja ennek a beszélgetés. Persze ha már a kapcsolat elején elkönyvelte a barátnőd, hogy az van, amit ő akar, akkor nehezen adja majd meg magát...


Miért, szerinted mi módja van még ennek, ami emberileg elfogadható? Lekeversz egy pofont az asszonynak? :D


Talán gyúrni kéne érzelmi intelligenciára meg empátiára és akkor lenne kompromisszumos megoldás.


Mellesleg az ma már, hogy valakinek diplomája van, sz@rt se jelent! De ha neked is van, akkor szerintem te is tudod, miért...

2011. júl. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nekik régen is lett volna. Nekem is, ha nem ilyen rossz a helyes írásom (a többiben jó vagyok).


Az egyik barátom meg beszélte barátnőjével hogy 5-6 évig még korai lenne a gyerek. Második abortusz után fél évvel elköszöntek, mert a lány bevallotta neki pedig most kell a gyerek.


A kompromisszum, meg a a három klasszikust idézem.

Ugyan ilyen ma is van sok mint ezek.


Kicsi vagy kocsi? - 5-10 évig csak egyikre futja

Gyerek vagy telek? - 5-8 évig csak egyikre futotta

Kocsi vagy telek? - 10+ évig csak egyikre futja


Ezekre mi lett volna kompromisszum?

2011. júl. 1. 08:15
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok, köszi a feltételezést ismeretlenül, hogy megvezethető vagyok. Nem, nem vagyok az, csak megtaláltam a megfelelő partnert, akivel teljesen hasonló az értékrendünk, így mindent viszonylag könnyen meg tudunk beszélni.

Az általad említett családi és baráti párkapcsolatokat nem akarom minősíteni, de ahogy leírtad, nekem az jön le, hogíy nincs meg a kellő tisztelet egymás iránt, például a "ráripakodik, hogy hova mész".

Úgy tényleg nehéz.

2011. júl. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!