Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt a vége? Szerintetek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a vége? Szerintetek mit kéne tennem, illetve mi a véleményetek az egészről? Egyedül nem tudom tisztán átlátni a helyzetet.

Figyelt kérdés

Nagyon röviden összefoglalva, 4 hónap ismerkedés és egymás kerülgetése után összejöttem egy sráccal. Az első néhány hétben nagyon szuper volt minden, de elkezdett kijönni belőle az igazi személyisége. Nagyon zárkózott, és nem hajlandó megnyílni. Néha ezt elfelejti, akkor tök jó minden, de amikor eszébe jut gyorsan bezárkózik, és elkezd hülyén viselkedni. Nagyon sokszor éreztem úgy, hogy igazából nem érdekelem. Amikor felhoztam ezt neki soha nem mondott rá semmit.. SZerdán betelt a pohár, és elhoztam tőle a cuccaimat. Könnyes volt a szeme, amikor elbúcsúztunk, látszott, hogy szarul esik neki. Azóta meg úgy tesz mintha semmi nem történt volna, leveleket írogat hogy mizu, és a saját maga kreálta beceneveken szólít..

Igazából nem értem az egészet. Ha nem érdeklem minek keres, ha meg érdeklem miért hagyott elmenni, és miért nem volt képes azt mondani, hogy velem akar lenni? Nekem csak ennyi kellett volna..

Bocs, hogy hosszú lett, remélem lesz valaki olyan drága, hogy végigolvassa.


2010. dec. 12. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát sajnos vannak ilyen emberek, köztük én is. Én hasonló cipőben járok, lényeg hogy tudom hogy szeret, és hogy akármit megtenne értem, de egyszerűen nem tudok megnyílni neki, de igazából ez bonyolultabb :D mindegy is. Szóval éreztetni kell vele, hogy kell neked, és hogy fontos, mert én ezt tapasztaltam,hogy kell a folyamatos törődés, amíg kialakul egy olyan szint nála is, hogy ne legyen ilyen, csak türelem kell hozzá :S ezt tudom mondani.Ne hagyd magára, mert ha tényleg szereted-, és ő is szeret, csak olyan balf*sz, hogy nem képes ezt kimutatni(magamból kiindulva)-,ne hagyd így, mert soha az életben nem fog megnyílni másnak:S Bocsi ha kicsit zavaros lett, remélem segített.
2010. dec. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
te magad írtad, hogy zárkózott és visszahúzódó. Lehet, hogy nem képes kimutatni az érzelmeit. Ahhoz is fel kell nőni, hogy kimutasd mit érzel. És nem könnyű. Egy olyan dolgot leküzdeni, hogy "mi van, ha elrontom? úr isten szakítani fog vele. megutál" stb. tudod nagyon nehéz átlépni az ilyen határokat/gátakat. attól, hogy nem mutatja ki nagyon is fontos lehetsz számára, és mindennél jobban szerethet téged.
2010. dec. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

leültem vele, elmondtam neki mi van, hogy látom a viselkedését, mire kéne odafigyelnie. annyi derült ki, hogy tényleg nem veszi észre, amikor elkezd hülyén viselkedni, és nem direkt csinálja. továbbá annyit tudott mondani, hogy nem tudja, nem tudja, nem tudja, és azt, hogy lehet hogy mégsem illünk össze annyira, amennyire gondolta.


zárt ajtókat nem akarok döngetni egyszerűen, mert az nagyon fáj. egyszerűen lövésem sincs mi gondol, mit érez, mit akar, mert egyik végletből csúszik a másikba. bármit megtennék, ha tudnám, hogy van értelme :(

2010. dec. 12. 12:09
 4/4 anonim válasza:

Hát lehet hogy ő alapból ilyen...

És lehet, hogy nem értette, hogy neked mi bajod van vele.És azért hagyott elmenni..

De mondjuk ha szeret(ne) akkor megpróbálna visszaszerezni..

Nem?:)

2010. dec. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!