Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közeledik a Valentin-nap, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közeledik a Valentin-nap, és valami ütős meglepetéssel akarok készülni a szerelmemnek. Tippek?

Figyelt kérdés
Egy 20 éves lány vagyok, és most rajtam a sor...a hónapfordulóinkon eddig ált Ő tevékenykedett, és most igazán szeretném Őt meglepni valamivel, ami emlékezetes, és kifejezi iránta érzett végtelen szerelmem:) Bármilyen tippet elfogadok, örülök ha segítetek:) Előre is köszi:)
2009. jan. 21. 05:40
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Tudok ajánlani ilyen nővérke jelmezt ( [link] - nálam biztosan beválna) a hozzá való műsorral.


Csak egy ötlet...

2009. jan. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ess teherbe! Tuti ütős meglepetés lesz. :)
2009. jan. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En azt talaltam ki, igaz karacsonyra, hogy vettem par meter szeles szalagot, es atkotottem magam vele az egesz testemen (nem szorosan, es csak a lenyegi reszeken, kb mint egy togat). Kicsit maceras, de tuti hogy leesik az alla. :D
2009. jan. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ehh:D van itt minden mint a búcsúban látom...:) deez a szalagos ötlet nagyon cuki....:$ a nővérkés tőlem pöppet idegen...meghát nem hiszem hogy ezt nagyra értékelné...egyébként bármilyen tárgyi dolgokra is kitérhettek kedves válaszadók, ajándékra stb...
2009. jan. 21. 14:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat, ha targyi akkor... konkret otletem nincs, hogy mit vegyel, csak hogy mit ne. Ne graviroztass, ne himeztess, ne tetovaltass. Legyen annyira szemelyes, amennyire csak lehet, de ne nevre szolo.
2009. jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
52%
Hogyne: egy megtermett buzogánnyal sohasem nyúlsz mellé.
2009. jan. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!