Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy visszaszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy visszaszerezzem, az adott szituációban? 18/F

Figyelt kérdés

Sziasztok, bocsi ha sokat fogok írni, megpróbálom összefoglalni a dolgokat, de nemsok részletet kihagyni.

Szóval, eleinte minden jó volt a csajjal személyesen, eszméletlen jól elvoltunk, neten voltak kisebb-nagyobb pukkadozásai amiket én rosszul reagáltam le és így szomorú volt a hangulat, de ezeket túléltük, énis, ő is. azonban, egyik nap nagyon rosszkedvem volt és szinte elmentem mellette úgy, hogy nemis mentem oda hozzá. végül odaszólt hogy menjek már oda és így odamentem. SAJNOS KIVETÍTETTEM A KÜLVILÁGRA A GONDJAIMAT, amit azóta nagyon bánok :/ :/

na, és innentől kezdett el ő is más lenni velem, közömbös személyként bánt velem, nem keresett, úgyvolt vele hogy majd keresem én meg minden, én körülbelül kerestem is sokat, de nemvittem túlzásba, szóval úgy átlagos sűrűséggel, és mikor együtt voltunk, néha éreztem rajta hogy úgy viselkedik mint a kapcsolatunk legelején, de akkor mindig témátváltott gyorsan. aztán egy nap szakítottunk, de este neten már mondta hogy vissza szeretne jönni mert rájött hogy sajnos szeret. ÉS ITT KÖVETTEM EL A MÁSODIK HIBÁMAT. aztmondtam neki hogy gondolja át, hogy tényleg vissza akar-e jönni :/ nem ezt kellett volna, már tudom, vissza kellett volna azonnal fogadnom. (annyi mindent másképp csinálnék ha visszafordíthatnám az időt...). és utána teltek-múltak a napok/hetek, néha beszélgettünk, de nemvittem már énse túlzásba mert nemtudtam hogy most mit kellene tennem (azóta arra is rájöttem hogy odakellett volna mennem hozzá, és megkellett volna fognom a kezét, meg kellett volna csókolnom, ezt így utólag ő is mondta, de nemértem mértnem tudott egyértelműbb lenni személyesen is :/)

kb 2-3 hete mondta hogy vége mert nemérzi azt amit azelőtt, és szerzett egy új barátot.


szóval, arra lennék kíváncsi hogy hogytudnám elérni hogy újra belém szeressen, és elfelejtse a múltat, és hogy visszajöjjön? mindig mikor elkezdek gondolkodni a kapcsolatunkon, mindig arra jutok hogy hülye voltam és nagyon szeretem még mindig és nagyon vissza szeretném kapni! :/


2010. dec. 14. 13:39
 1/8 anonim válasza:
háát. nemcsoodálom hogy kibukott mikor elmentél mellette. meg a lányok szeretik ha egy férfinek ő a mindene. hát szerintem csak egy mód van hogy visszaszerezd: beszélges vele sokat.többet mint a mostani pasija. llegyél vidám,sose hangold le őt.. éreztesd vele h fontos neked.. minden nap öleld át. nézz a szemébe. még azis lehet hogy ő csóükol meg téged előbb. 18/L
2010. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
szia. Hát őszintén, nagyon sajnállak, ugyan ebben a cipőben járok, én is szeretném visszakapni a barátomat, csak annyi a különbség, hogy én nem vétettem... Szerintem lehet, hogy az lenne a legjobb, ha beszélgetnél vele, természetesen nem mint, aki közeledni akar, hanem 'közömbösen', hogy felmérd az esélyeidet, aztán később ha úgy érzed rátérhetsz a lényegre de finoman!!! talán azzal a módszerrel, amivel legelőször is sikerült, csak persze a folytatás legyen más, hátha azzal újra menni fog!!! ne hari ha semmi jót nem tudtam javasolni, én tuti visszafogadnálak:)!! remélem sikerül!
2010. dec. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

rendben, akkor ezeket betartom :) köszönöm a tanácsokat. a beszélgetés tervbe volt véve, csak azért elég nehéz úgy beszélgetni valakivel hogy azelőtt csókolgattad meg minden :/ de megpróbálok vidám lenni, bár még ezt se tudom teljesen hogy fog menni... és azt nemfogja zokon venni ha átölelem? merthát fene tudja, nem akarom elrontani a boldogságát ha boldog a mostani barátjával :/ :/ de azt tudom mikor együtt voltunk folyton ölelkeztünk és szakításunk után is 1x és akkor se léptem pedig kellett volna, mert puszit is adott a nyakamra. ÍGY UTÓLAG TÉLL ANNYI JELET ADOTT, csak nem vettem észre :'( és ez tényleg borzalmas :'(


de tenni fogok a kapcsolatunkért!!

2010. dec. 14. 14:33
 4/8 A kérdező kommentje:
#2: köszönöm a választ, de tudtál segíteni :) legalább tudom, hogy valami esélyem lehet még rá, hogy vele lehessek :)
2010. dec. 14. 14:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézd, ebben nem lehet csak az esik szarul neked, hogy valaki másnak nem felelsz meg úgy ahogy vagy?


Tippek:Semmiképp se könyörgés. Arra senki nem jön vissza. Ha van benned pozitívum amit ő szeretett akkor azokkal kell eladnod magad. De mivel fiatal vagy és a világ sem omlik össsze egy szakítástól az is megoldás lehet, hogy elfogadod hogy van akinek nem az kell ami vagy :) Bár tudom, hogy ezt nem fogod megtenni :D Mi férfiak nem ilyenek vagyunk :D Időpontok jók lettek volna.. mennyit voltatok együtt stb..

2010. dec. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem az a bajom hogy nem feleltem meg neki! arról szó sincs! az a bajom, hogy tudom hogy én indítottam el a lavinát, és megakarom állítani, viszsa akarom fordítani (mégha nemis lehet)! ez az egyetlen gondom!!! és ez így van, tudom, érzem.


az igazság az hogy egy hónapot voltunk együtt, kéthét után történt ez a dolog, hogy roszskedvem volt és... az azelőtti idők voltak az életem legboldogabb pillanatai, komolyan. őis dilis volt énis és nagyon összeillettünk :) csak aztán mikor besokalt, más lett, közömbös lett irántam. és ezt a közömbösséget akarom visszafordítani én.


lehet hogy most kinevettek hogy úristen egy hónap? ezért siránkozik? de tényleg sajnálom. és nem az első csajom volt, és ritkán éreztem eddig ilyet... sőőt!

2010. dec. 14. 18:59
 7/8 A kérdező kommentje:
ésakkor van esélyem, hogyha a mostani barátját jobban szereti nálam? (gyerekes de facebookon láttam, hogy bnőjének írta hogy nem szeretett még senkit ennyire mint most őt) ezt őszintén légyszi mondjátok már meg! bár igaz, sejtem a válaszok többségét... és azthiszem a tanácsokat is sejtem innentől kezdve :/ tovább kell lépnem, nemszabad rágondolnom. vagy tévedek? (bárúgylenne!)
2010. dec. 14. 19:28
 8/8 anonim válasza:
Arra nem gondoltál, hogy esetleg féltékennyé akart tenni (facebook)! Talán gondolta, hogy nyomon követed... Tudom, ár régen írtad a kommentet, de remélem azóta sikerült jobbra fordítani a kapcsolatot!!! Hogy sikerült a beszélgetés, sikerült egyáltalán vele beszélned???
2011. jan. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!