Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó szemmel néznétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó szemmel néznétek, ha a pasitok egy "régebbi" lány barátnőjével menne el kávézni? A csajnak labilis a jelenlegi kapcsolata és mar 1x megírta a pasimnak, h lefeküdne vele ha nem lenne pasija!

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hát nem örülnék....

De egy kávézóban már csak nem fognak egymásra mászni :/ vagy nemtom...

Ha a pasid szeret, akkor tuti hogy nem csal meg.

2010. dec. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hüséges a pasim ...deeee a Nökben nem lehet megbizni! Engem kiborit :(
2010. dec. 14. 17:05
 3/12 anonim ***** válasza:

az én barátom, 100% hogy nem menne el ilyennel kávézni

sőt még eleve egy csajjal sem kettesben, aki nem én vagyok!

2010. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hmm csak az a baj, h allitolag ök regen nagyon jo baratok voltak, es most h 4 honapja együtt vagyok a pasimmal, azota nem is talalkoztak.... csak az zavar igazabol, h a csaj ilyen nyiltan mondogatja a pasimnak, h lefeküdne vele... A pasik meg tudjatok milyenek :S
2010. dec. 14. 17:07
 5/12 anonim ***** válasza:

figyu. Két választásod van:

1., megmondod a pasidnak h ez zavar téged (bár lehet h ezt zokon fogja venni 4 hónap járás után...lehet h aztgondolja h máris dirigálni akarsz neki)

2., lenyeled a dolgot, és próbálsz benne bízni!


üdv, az első válaszoló

23/L

2010. dec. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem fordult ilyen elő, és valószínűleg nem is fog. Mindketten csak úgy találkozunk a régebbi, vagy mostani ellenkező nemű barátainkkal, ha a másik is jelen van. Ha valamit személyesen akarnak velünk megbeszélni és nem akarja, hogy a párunk hallja, akkor arra ott van a telefon, vagy az MSN. Pont a párom mondta (neki volt elég több lány barátja, mint nekem pasi), hogy el kell fogadniuk, hogy összetartozunk, és ha találkozni akarnak vele, akkor természetes, hogy én is ott legyek.
2010. dec. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az a lány, aki egy labilis kapcsolatból így "kikacsint" az rib@nc, mert le kell rendezni az előzőt, és AZUTÁN lehet, vagy azután "etikus" mással kezdeni.

Ugyanakkor pl én bármilyen ribanccal elkávézgathatok, ha amúgy, attól eltekintve kedvelem. Mert én tudom, hogy "hol a határ".

Mindenki magáról kell tudja, illetve a párját ismernie kell...

2010. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmiképp se nézném jó szemmel, így meg főleg nem h a csaj megmondta h lefeküdne vele. Egyértelmű a csaj részéről a vonzalom, rajta nem múlik semmi,már csak az a kérdés h a pasid vevő e rá... te tudod mennyire bízol benne
2010. dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Te is "jó" fiút választottál magadnak...

Egy normális ember nem megy másik nővel kettesben sehová sem, miközben van barátnője!

2010. dec. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a párodnak egyértelműen közölni kellene veled és a csajjal, hogy te vagy a párja, és az ő nyűgje nem érdekli, akárhogy viszket neki...
2010. dec. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!