Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik jó haverom szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik jó haverom szakított a barátnőjével, a lány pedig nagyon bejön nekem. Mennyire gerinctelen dolog, ha rányomulok?

Figyelt kérdés
Tehát, a haverom szakított a barátnőjével. A lánnyal így érdeklődünk is egymás iránt valamilyen szinten, lehetne is belőle kapcsolat. Csak nem tudom, mennyire jönne le hülyén, vagy mennyire gerinctelen dolog, hogy egy jó haverom excsajával "szórakozok"?
2011. szept. 1. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem nagyon nem jönne be. havercsajára nem hajtunk én úgy vagyok vele.
2011. szept. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem ne tedd.vagy ha mégis rá nyomulsz tuti hogy már nem lesz olyan a barátságotok
2011. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok de a legjobb bnőm lelépett az ex pasimmal. Azóta nem beszélünk a csajjal és az osztályom kiközösítette.


17/L

2011. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Általában nem szoktak a normális emberek rányomulni a másik volt nőjére. Remélek a haver meg összejön a te húgoddal.
2011. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne nyomulj rá. Az más dolog lenne ha már régen szakítottak és azóta van a haverodnak másik barátnője.
2011. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én is lány vagyok, de hasonló szitun mentem át. Nagyon sz*rul tud esni... Szerintem gusztustalan, ha valaki ilyet csinál.(:
2011. szept. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Jogos, köszi a véleményeket! (Kivéve 19:02-t, aki eláshatja magát az "összejön a te húgoddal" szövegével együtt.)


Mondjuk az egy dolog, hogy valaki akkor nyomul rá más barátjára/bnőjére, míg ők együtt vannak, ez eléggé undorító is.

De itt az a helyzet, hogy ők már szakítottak, így a lány már szabad préda (bocs a kifejezésért xP). Ez szerintem más, mint az előző szituáció.

2011. szept. 1. 19:10
 8/11 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi mindenkitől :)

Vannak még szebb/jobb csajok is :)

2011. szept. 1. 19:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló helyzetben egy nagyon jó barátságom ment tönkre. Hidd el nem éri meg! 19F
2011. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ha a haver barát akk enm jönnék össze az excsajával

ha a haver csak haver akk mehet... meg mivel a haver szakított a csajjal és nem fordítva úgy pláne

2011. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!