Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ábrándultatok már ki a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ábrándultatok már ki a másik nemből?

Figyelt kérdés
Csalódás, megcsalás, hűtlenség miatt borultatok már ki annyira hogy jó ideig a másik nem felé se néztek?
2010. dec. 15. 12:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Volt már rá példa, hogy csalódás után azt mondtam, hogy többet nekem nem kell nő.Aztán pár napra rájöttem, hogy nem szabad általánosítani, és attól, hogy kifogtam egy selejtes csajt a többi teljesen más személy.

20f

2010. dec. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
12:28, Ejj, a mindenit, de jó nektek, hogy csak selejtet fogtatok ki! Én meg a baráti köröm folyamatosan ilyeneket fogunk ki. Örülök hogy arrafelé vannak normális lányok, amerre mi lakunk, itt nincs. Ezt 100%ig állítom.Hiába mondjátok hogy ez hülyeség, meg hogy bolond vagyok, csalódott vagy bármi más, nem. Nem így van, csak körbe kell nézni, és megismerni milyenek az emberek valójában.
2010. dec. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Igen! Minden pasi csak a szexet akarja és képes érte megcsalni az igazi társát aki jóban rosszban mellette van képes eldobni őt egy könnyű kis kaland kedvéért!

Olvassátok el Szalai Vivien: Hamis gyönyör c. könyvét az a prostituált leirja az igazságot. Csak a nők szeretnék hinni, hogy egy pasinak van fontosabb mint a szex és sosem csalná meg élete párját. Nős férfiak ezrei járnak félre, aki meg nincs kapcsolatban az végigkúrja fél Magyarországot.

Az én pasim tegnap 3 év után jelentette be hogy már nem szeret és az ágyban is béna vagyok úgyhogy ő lelép.

Én teljesen kiábrándultam a férfiakból, soha egy se kerüljön az utamba!

2010. dec. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok.... Miből lenne elegem? Amúgy meg nem hiszek abban, hogy ha egy ember kitol veled, akkor vele együtt utálni kell az összes pasit. Ezt a felfogást soha nem értettem, soha nem is fogom valószínűleg. Én szeretem a pasikat, attól függetlenül, hogy találkoztam már sok taplóval, de bőven kárpótolnak értük a normálisabbak. Mert igenis vannak, csak meg kell őket találni. :)

20L

2010. dec. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenki válaszát

a 13:56-os hoz annyit fűznék hogy a pasik semmivel sem rosszabbak mint a nők, pontosabban egyik nemet sem kell félteni... mindenre van példa ellenpélda

2010. dec. 15. 23:08
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem mi nők nem vagyunk ilyenek. Legalábbis én nem. Ezer százalékig hűséges voltam és vagyok szemellenzővel közlekeem ha van párom és mégis mindig kifogom azt aki megcsal és átver. Sokan eleve ugy kezdik, hogy

"Nem vagyok független, van barátnőm, dugunk?" Most az ilyen pasiktól mit várjak? Vagy csak körülttem nincsenek normális pasik? Aki hűséges az vagy foglalt vagy nem létezik esetleg csak kivülről az, legalább gondolatban mindenki megcsalta már a párját szerintem.

2010. dec. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Drágám, ha mindig rossz pasikat fogsz ki, akkor ideje elkezdeni magadban keresni a hibát. Ez egy örök igazság, és nagyon általános. Először mindig magadban nézz körül ha valami sorozatosan rosszul sikerül.
2010. dec. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!