Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, van konkrét "legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, van konkrét "legjobb barátnőtök"? Végülis legjobb barát, csak lány az illető. Nem a párod, csak az az ember, akiben a legjobban megbízol az ellenkező nemből.

Figyelt kérdés
Hát, ez most így eszembe jutott. Sok lány mondja, hogy legjobb fiúbarát, személy szerint nekem is van. A fiúk is meg szokták így nevezni a lányokat, "felvállalják" egyáltalán? Előfordul kérdésekben, hogy "beleszerettem a legjobb fiúbarátomba". Ilyet sem láttam még fordítva. Ez miért van? Köszönöm a válaszokat, gondolatokat! :)
2011. júl. 16. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én lány vagyok, de nekem is van legjobb fiú barátom, és nem tudom.. bennem sohasem merült még fel a barátságon kívül más érzés felé. Egy legjobb fiú barát többet ér nekem, mint az összes lány. :) 15L
2011. júl. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van:) Legjobb barátom menyasszonya. Gyönyörű lány, de soha nem merült fel egyikünkben sem, hogy több legyen, mint barátság. Nagyon jól megvagyunk így, mintha testvérek lennénk:)
2011. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem van, már lassan két éve mondhatom hogy ő a "legjobb barátnőm". Természetesen mind a kettőnknek van rendes kapcsolata, neki 14 hónapja nekem meg 9. Hab a tortán hogy mi 4en egy osztályba jártunk gimiben és mindvégig jóban voltunk egymással. :)
2011. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem is van :) mostmár kettő is.. egyik az osztálytársam kb. 1 éve. az igaz, hogy volt amikor tetszett, de lerendeztem magamban és nem volt semmi :D a másik meg mostmár a volt barátom. szétmentünk, de túlságosan jóba lettünk, szóval (igaz még pár dolgot ki kell bírni előtte) majd fenntartjuk a barátságot :D és hát ő ismer a legjobban fiúk közül

17/L

2011. júl. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem van legjobbfiúbarátom. imádjuk egymást, ahova csak tudunk együtt megyünk. Mindkettőnk részéről merültek már fel érdekes dolgok.. de úgy döntöttünk h a barátságunk többet ér.. most már egyikünknek sem csak egy barát a másik hanem olyan mint egy testvér...
2011. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagyon van ilyen :D de csak ez csak a személyes véleményem.Elején én is ezt hittem,de amikor több év után egy nagyon jó havercsaj akivel több éve barátok voltunk...hát,hogy is mondjam fellángolt valami :D 1 évig jártunk,és pár havernál is pont így volt a havercsajaikkal.


de lehet,hogy mi csak az a 1% vagyunk :D

2011. júl. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem nincs...nem szoktam szoros kapcsolatot kialakítani lányokkal, kivétel, ha tetszik és akarok tőle valamit. Olyan lány ismerőseim vannak, akikkel néha.néha beszélünk, de ők csak ismerősök...szerintem, ha egy fiú meg egy lány nagyon sűrűn együtt vannak, mindent megbeszélnek meg hasonlók, optt úgyis az egyik fél többet fog akarni, ha ki sem mondja, akkor is megfordul a fejében...


18/F

2011. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem létezik ilyen.. persze egy ideig igen de aztán már semmi sem lesz u.a..

Én lány vagyok és a legjobb barátom fiú, de mindketten többet érzünk... kicsit kiborító...

Múltkor volt egy barátnője és hát kicsit nagyon kiakadtam mert féltékeny voltam...és én ezt igy mondtam neki h utálom azt a gondolatot h ők együtt vannak és mondta h ne utáljam mert én jelentem neki a világot meg stb.. és igen ez a barátnője ilyen pár nap után ezt érezte és felhívott engem cirkusz stb a srác mellém állt itt vége is lett kettőjüknek.. Akkor leültünk beszélni és megbeszéltük kinek mit jelent a másik...de egyikünk sem akarja tönkretenni a barátságunkat úgyhogy nincs most semmi...

Szóval szerintem nincs fiú lány barátság...

2011. júl. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hú, hát nagyon örülök, hogy már ilyen rövid idő alatt is ennyi válasz érkezett :) Így konkrétan eddig még nem láttam fiútól, hogy van legjobb barátnője, de tényleg jó hogy vagyunk így ezzel egy páran! Nem is tudom ki, de valaki írta, hogy megfordul az ember fejében, hogy kicsit többet akar a másiktól. Persze, ezzel én is egyet értek, velem is fordult már elő. Viszont ha ezen tényleg felül tud az ember kerekedni, mert a barátság fontosabb, akkor szerintem létezik ilyen. És hát az sem ritka, írtátok is páran, hogy van aki egyáltalán nem barátkozik ennyire, ilyen módon az ellenkező nemmel. Köszönöm, nagyon érdekesek a válaszok :)
2011. júl. 16. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!