Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátom azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom azt mondta egy bolt kellős közepén, hogy húzzam lejjebb a polomat mert nagy a s*ggem. Nekem sértő. Nem szeret igazán?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez bunkóság volt a részéről!
2009. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
^... de ettől még lehet igaz;)
2009. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet még viccből sem mondunk olyannak,akit igazán szeretünk!
2009. jan. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, azt minden esetre nem szoktuk cikinek érezni, akit szeretünk. Sem cikizni... Sem leégetni egy bolt közepén. Akár nagy a segged, akár nem, eléggé tahón viselkedett. Hogy szeret-e, azt neked kell érezned, mondjuk abból is lehet, hogy megbántás nélkül képes-e felhívni a figyelmed a fenékméretedre..:S
2009. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szeretet kérdése, hanem hogy megvan-e az alapvető tisztelet feléd - hát úgy néz ki sajnos nincs. A barátod egy bunkó, függetlenül attól, hogy igaza van vagy sem. A szálat tovább pörgetve, ha valaki nem tiszteli a másikat, akkor valószínűleg már nem is annyira szereti.

Egyébként meg feltételezem, hogy ő sem egy tökéletes testű görög félisten... 24/f

2009. jan. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Adj neki egy nagy pofont!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Szerintem ez kéne neki minimum aztán meg dobd ki a francba.Nem érdemel meg téged.Ha nekem merészelne ilyet mondani a barátom én ezt tenném.Jó én elég hirtelen haragú vagyok.Mond el neki hogy nagyon megsértett, szidd le ha nem akarod felpofozni.Hogy merészel így beszélni veled?Ne hagyd magad szivem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. jan. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagy bunkoság volt a részérol. Hogy jon o ahoz hogy igy leégessen a boltban, mit gondoltak azok akkik hallották!Én biztos szájba vertem volna! Mindent meglehet mondani csak nem mindegy mikor és hogyan. HA otthon vagytok elindulás elott és azt mondja ovatosan hogy miért nem veszed fel azt a masik felsot sokkal csinosabb vagy benne, az más!Biztos, hogy szeret, csak sajnos nem tud viselkedni!
2009. jan. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Bunkó!

És ha nagy? Ő talán tökéletes. Nem csodálom, hogy sértő.

2009. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Én kapásból olyat szóltam volna vissza, hogy neked meg nagyító kell a kukidhoz, mert olyan kicsi.... Ez talán neki is olyan sértő lett volna. Én egyszer párom megjegyzésére ráborítottam a hamutálat, ami teli volt csikkekkel. És még eztán párom kért elnézést!
2009. jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
hat..nekem ha ijent mondananak..ejsze mar reg otthagytam volna.De sztem ulj le s beszeld meg vele a dolgokat..s mondd el,hogy neked serto volt..mert hisz ha veled jar akkor ugy kell elfogadjon ahogy vagy...s ha nem valtozik semmi..azt jelenti,hogy nem igazan szeret...:(
2009. jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!