Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik álmomat kergessem?

Figyelt kérdés

van egy nagy problemam... nem tudom mit csinljak! van egy nalam 4 evvel idosebb srac akibe mar 3 eve bele vagyok esve ... es nem tudom hogy mit csinaljak mert nem tudom h mit szolna ...

es ez meg nem minden...

van egy tesoja aki velem egy evfoylamba jar es abba is ugyan ugy bele estem... :(

kerlek segitsetek hogy mit csinaljak... :(melyik mellett dontsek??? melyik almomat kergessem es melyiket hagyjam eluszni?


2010. dec. 15. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Egyiket sem. Mert 1 hónap múlva szakítasz, és a másikhoz pártolsz. A nők már csak ilyenek. hagyd őket békén.
2010. dec. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak kergeted az álmokat, nem mindegy?

Álmaidban mindkettőt megtarthatod.

Mi az, hogy 3 éve(!) szerelmes vagy bele, és még semmi nem történt?

Talán próbáld meg megismerni őket, milyen emberek, ők hogyan viszonyulnak hozzád, melyiküknek jössz be, neked ki a szimpibb, stb.

Garantálom, hogy lesz különbség, és nem itt kell majd útmutatást kérned.

2010. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Válassz egy harmadikat !
2010. dec. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem térj vissza a valóságba. Sürgősen. Parancsolom! :D
2010. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Komoly érzelmeid lehetnek ezen a téren, ha több ember iránt is ugyanazt érzed.
2010. dec. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocs kérdező, de te egy idióta vagy. Csak a twilight meg az ilyen szarok sugallják, hogy lehet egyszerre SZERELMES lenni 2 emberbe. De a valóság nem ez.


Én azt mondom, hogy te nem bele vagy zúgva, egyszerűen csak annyi, hogy nagyon vonzódsz hozzá fizikálisan, ezért is az, hogy úgy érzed, ez szerelem, illetve ez a magyarázat arra, hogy miért érzed úgy, hogy az öccsébe is szerelmes vagy.


Ébresztő:)

2010. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az fogod választani, amelyiknek nem kellesz igazán. A másikat meg ez kellően zavarni fogja utána.


Úgyhogy inkább válasz egy harmadikat.

2010. dec. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mang válasza:

Keress egy olyat, aki önmagában és elég érdekes ahhoz, hogy csak őt szeresd. Majd akkor látni fogod, mi a különbség.

Szerintem az idősebbet szereted, a fiatalabbat meg azért, mert az idősebbet látod benne.

A fiatalabbal hiba lenne összejönni, mert ő nem tudja elfeledtetni veled a másikat (különben ez a kérdés nem is lenne itt). Csak látnád a másikat, ha pl ellátogatsz hozzájuk, és szenvednél... mert nem a másikkal vagy.

Az idősebbel meg nem látok esélyt arra, hogy sikerüljön, mert már évek óta tart a dolog, ha ez idő alatt "nem vett észre", akkor már nem is fog.

Szerintem nézz körül máshol, keress új ismerősökat, biztos lesz köztük olyan, aki tetszik és akinek te is tetszel, az egész a kölcsönösségről szól, és hogy kialakuljon. Figyelj oda, ki milyen, legfőképp: milyen veled, és azt válaszd, akivel a legjobban érzed magad.

2010. dec. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hány éves vagy?
2011. jan. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!