Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit javasolnátok, mit vegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasolnátok, mit vegyek a barátnőmnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tippeket várok,a barátnőm sajnos nem adot jelet semmiről aminek örülne karácsonyra,azon kívül,h vele legyek,pedig nagyon figyeltem mindíg h mit mondot!:S

16/L-nak lenne az ajándék.


2010. dec. 16. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
szivecske alakú párnát
2010. dec. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 klaudia21 válasza:

Szia, én mondjuk ha magamból indulok ki, parfüm őrült vagyok :D szóval én annak örülnék, de az összes bnőm használ parfümöt, szerintem minden lány odavan értük:))


egy nem túl drága, de iszonyat jó parfüm amiért a pasik is oda vannak, de te is ki tudod próbálni pl. DM-ben vagy Rossmannban), és nagyon kis csajos az üvege is:))) ez az:


[link]


ha esetleg kicsit drágábban gondolkozol (de amúgy neten ezt is meg lehet venni olcsóbban): [link]


mindkettő fiatalos, édes illat, én pl ezeket használom:)

A Christina Aguilera parfümök amúgy minden csaj ismerősöm körében nyerők, sokuk használja is:)


Remélem tudtam segíteni:)

2010. dec. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
meg a fényképes ajándéknak is biztos örülne
2010. dec. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!