Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnőmnek, hogyha elkezdett hízni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mindig nagyon jó alakja volt, de az utübbi időben elkezdett hízni. Szépen lassan jön pocak meg a vastagabb comb stb. Szerintem ő is tudja, csak hát értitek...Nem könnyű, eddig mindig dícsértem, hogy milyen gyönyörű meg ilyenek, de hát most :S Mondjuk még nem olyan nagy "baj" a helyzet, de azért nem szeretném, hogy ez így menjen tovább. Persze ettől függetlenül még ugyanúgy szeretem, de már a családja is mondta neki, hogy látszik rajta...Szerintetek inkább haggyjam és ne szóljak? Várjam meg amíg észbe kap, vagy valahogy mondjam meg neki?
2011. okt. 24. 18:29
1 2 3
 1/22 cathilina ***** válasza:
100%
Tudod ugye hogy a szex fogyaszt? Nem is kell megmondani neki, csak "eddzetek" többet!
2011. okt. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
egyelőre még nem akar. az elején vagyunk a dolgoknak. csak már régen ismerem és régen mindig nagyon jó alakja volt, de pont most mióta velem van elkezdett hízni
2011. okt. 24. 18:32
 3/22 anonim ***** válasza:
41%
mondd meg neki nehízzá mer mész a vágóhídra!
2011. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
62%

Szerintem ne mondd el neki.

Egy megoldás lehet, hogy kezdj el edzeni, és akkor rá fog jönni, hogy te azért csinálod hogy jobban nézzé ki.

Sajnos a mai fiatalok lusták, én is:P

Járj le futni, hátha kedvet kap ő is. Nagy akaraterő kell hozzá, ne hagydd abba, csináld, és ő is be fog szálni.

2011. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 cathilina ***** válasza:
100%
Hívd többet sétálni/futni/sportolni, vagy ha vacsorázni viszed, akkor olyan helyre menjetek, ahol egészséges ételek vannak.
2011. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőm is együtt szokott futni, görkorizni, bicajozni a pasijával, és azt mondja, úgy sokkal könnyebb és szórakoztatóbb ;).

Szal ti is eddzetek együtt: ő fogyni kezd te meg erősödni :D.

2011. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
évek óta sportolok. foci, úszás, kondi. ő meg mostanában eléggé lusta
2011. okt. 24. 18:38
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
de am ha régen dicsérgetted most meg hirtelen nem fogod dicsérni lehet azthiszi majd hogy nem szereted és már nem tetszik neked..tudom ez elég hisztis de csajok vagyunk ilyenek vagyunk:D szóval szerintem ha nem akarsz neki szólni akkor dicsérd meg tényleg kezdj el edzeni és hívd őtis úgy tökjó lehet:D
2011. okt. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%

Kétféle választ fog sz kapni:


Lányoktól:


Ne mond el neki, mert még belegázolsz szegénylány lelkivilágába, te pedig bunkó vagy ha megmondod neki, sőt nem is szereted mert a szerelemben nem számítanak az ilyen dolgok.


Pasiktól:


Mond el neki, hogy ne legyen egy elhízott trampli tehén.


Továbbá:


Én pasiként mondom hogy blablabla. Nekik ne dőlj be, ők is lányok, csak a ritka okosabbik fajtából.

2011. okt. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
Esetleg ha van valami dögös ruhája, amit kihízott, akkor kérdezd meg, hogy nem szeretné -e felvenni, mert abban egyszerűen nem bírsz neki ellenállni...
2011. okt. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!