Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk osszejonnetek egy ejszaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk osszejonnetek egy ejszakara egy lannyal mikozben egy masik lany tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akinek tetszem ,de o elment valahova kirandulni es egy hetvegere osszejott egy masikkal ...mikor hazaertek pedig elvaltak.Szerintettek valojaban tetszem-e neki?
2010. dec. 16. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
ettől független még tetszhetsz neki.
2010. dec. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű ez.

Ha van közöttetek "kapcsolat" akkor ez megcsalás. Ha "kapcsolat" nincs, akkor nem történt semmi. Az a kérdés, hogy kinek mi a "kapcsolat".

2010. dec. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem egy ilyen pasinak nem kellesz eléggé. Tetszel neki, az biztos, de hogy várjon is rád, az már nem. Az első adandó alkalommal elment mással, miközben Téged is megkörnyékezhetett volna.

Én nem jönnék össze egy olyan pasival, aki nekem csapja a szelet, és közben máshoz megy. Hiteltelenné válna a szememben.

2010. dec. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen. Olyan is volt már h szerelmes voltam egy lányba és másikat dugtam. De az a fent leírtnál bonyolultabb volt.

Amit leírtál abból nem lehet megállapítani h szeret-e vagy sem.

2010. dec. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
utolsónak: hogy lehettél szerelmes , ha másikkal voltál?
2010. dec. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen.

21F

2010. dec. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A férfiaknál a szex és szerelem (is) nagyon könnyen szétválasztható. Sokmilliónyi esetet gyártott erre már a történelem. És vagy már ezerszer taglalta ezt a világirodalom is.
2010. dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!