Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjak neki nemet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjak neki nemet? Meg igent a másiknak?

Figyelt kérdés

Érdekes szitu állt elő. 3 verzióban írom le, ki hogy érti meg jobban.


1, rövid változat

csávó szerelmes lesz csajba viszont csajbarátnője belezúg a csávóba. (Csaj, és barátnője folyton együtt vannak/lógnak/pisilnek/ülnek/állnak)

csaj barátnőjét csávó már régebben is ismerte, de már rég nem beszéltek. Csaj, akibe csávó szerelmes nagyonvisszahúzodó, nagyonfélénk, szintemármár emo-s, (pl.: csávó próbált kíváncsiskodni a családja felől, a csaj nem beszélt) ahogyan a csávó is volt egykoron, de sikerült eme betegségből kigyógyulnia.


Csávó tanácstalan. Vár hasznosabbnál hasznosabb tanácsokat :)


2010. dec. 16. 21:43
 1/7 A kérdező kommentje:
hupsz, csak 1 verzió lett. na mind1
2010. dec. 16. 21:46
 2/7 anonim ***** válasza:
lécci írd le értelmesen,hogy van egy fiú akibe szerlmesek vagytok a barátnőddel.... így kicsit jobban áttekintehtőbb a sztori
2010. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
He?
2010. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Takarodjál már innen, ha nem tudsz beszélni.
2010. dec. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

wow. na. legyen elég annyi, hogy én vagyok a csávó.


illetve egy kis kiegészítés:csajt pár év óta ismerem, csajbarátnőjét gyerekkorom óta. csajbarátnője buta mint a föld, illetve mindig rosszul mutatja ki az érzelmeit, már ha egyátalán reagál. Ezzel elllenben a csaj teljesen normális, normális érzései vannak, csak fél kimutatni őket.

2010. dec. 16. 22:22
 6/7 anonim válasza:

Számomra inkább az derült ki, hogy a lírai én a csávó. De így, hogy egyetlen egyes szám első személy sincs a mesében, kicsit nehezebb...

Hagyd békén a családjával, ha egyelőre még magáról sem beszél.

Vigyél magaddal egy havert, aki szóval tartja a "csajbarátnőt", hogy nyugodtan tudj beszélni a kiszemelteddel.

Meg csak járnak néha valahová külön is.

2010. dec. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudom h az emberek nagy része igen "értelmes", a kommentekből is jól látszik,na de mind1.

Pontosan ilyen helyzetben vagyok én is, csak annyi különbséggel, hogy több a barátnője(egész hadsereg xD), és az egyik jobban meg akarna ismerni, de én pedig a másik csajjal akarok összejönni.

Nézd... felveszed msn, face, skype... és beszélgetsz azzal a csajjal amelyiket ki akarod fogni...Majd megbeszélsz vele 1 találkát ahol csak te meg ő lennétek... ennyi :)

2010. dec. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!