Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki tud tanacsot adni? 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lazar bela kérdése:

Valaki tud tanacsot adni? 14 eves vagyok es meg 1 szerelmem sem volt es mar nagyon szeretnek egyet es mar megis van a kivalasztott es nem tudom hogy mit mondjak neki adtok tanacsokat?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 21:05
 1/7 anonim válasza:
14 évesen még inkább legózz
2011. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de pl vannak 14 eves barataim es egye gynek van csaja:::D
2011. nov. 18. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:

de pl sok 18 évesnek sincs..

eljön mindennek az ideje, nem kell siettetni

2011. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

B*szódjon meg mindenki, aki egy 14 évest legozni küld... Mindegy. Nyugimugi, ne stresszelj rá a dologra. Jóban vagy már a lánnyal? Dicsérd meg, hogy jól néz ki, kérdezgesd mindenféléről - úgy értem, vele kapcsolatban, hogy lássa, hogy érdekled őt -, satöbbi. Remélem segítettem :)

15/L

2011. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
túl sok az es
2011. nov. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok, és nincs barátom. Ne görcsölj rá a dologra, mert nem fog belőle jó kisülni. (tapasztalat)
2011. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

21:38-as!

B*szódj meg te. Lány létedre így beszélsz? Neked babáznod kellene mint itt osztani az észt ami neked nincsen. Nagy lánynak hiszed magad mert te már ilyen fiatalon nyomod? Akkor dumáljál kislány ha már nem a szüleid tartanak el és képes vagy önálló döntéseket hozni...

Kérdezõnek meg annyit hogy várjál még vele. Én a te korodban még bionicle legoval játszottam. Nekem is 18 évesen lett barátnőm aki akkor 17 volt. Nem bántam meg mert azóta is eggyütt vagyunk és ma 2 éves lett a kapcsolatunk. Szal türelem.


20/f

2011. nov. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!