Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ezzel a lánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel a lánnyal? Szerintem szemet vetett rám.

Figyelt kérdés
A barátnőmmel együtt vagyok 3 éve,akit nagyon szeretek.De sajnos 4 hónapra külföldre kell mennem dolgozni,mert csak így tudom megoldani az anyagi gondomat.Ezzel nem is lenne baj,csak a barátnőmnek van egy báttya és annak egy barátnője,akivel nem régen szakitott.A lány nincs a legjobb anyagi körülmények között és a családja is nagyon idiotán viselkedik vele,plussz még a srác megcsalta.Ahova én megyek dolgozni,oda keresnek egy női munkatársat,hát mondom szólok neki,úgy is elég rossz helyzetben van,segíttek neki oda kijutni.Ezzel megkönyittem az életét és jót tettem egy embernek.Barátnőmet nem zavarja ez az egész,mert megbízunk egymásban.Ott mindenki kap ugye egy különszobát ahol lakik,vannak helyek ahol van hogy 2 ember kerül egy szobában.A barátnőmnek képes volt ilyet mondani,hogy ha arra kerül a sor hogy idegennel összerakják,akkor már inkább velem lesz egy szobába!Mondom mi van?Ilyenről nem volt szó,és ezt így képes volt a barátnőm szemébe mondani.Pontos időpont nins,de azóta hivogat egyfolytába hogy mikor megyünk már,miközben elmondtam neki,hogy amikor hívnak egyből szólok neki!A lényeg az hogy nem leszünk egy szobában,de én úgy érzem hogy akar tőlem valamit és hogy rámfog akaszkodni,mert ezelött teljessen másképpen beszélt és viselkedett velem.Szerintem az ember ezt megérzi,de mivel nem vagyok benne biztos nem merem elküldeni a pi.csába,meg hát megbántani sem akarom,mert van elég gondja szegénynek.De azért tudja már hogy hol a határ!Szoval nem tudom mit tegyek!Már azon is godolkodtam hogy ha ilyen idiotán viselkedik én vissza mondom a munkát!Ti mit tennétek?Előre is köszi!Bocsi ha hosszura sikerülr és köszönöm annak aki elolvassa és válaszol!
2010. dec. 17. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A munkát ne mondd vissza, ám valószínű tényleg tetszel neki. 4 hónap sok idő, lehet hogy összemelegszetek, de mindig legyen ott a tudatodban, hogy a barátnőd vár téged és bízik benned. Ennyi ideig még ellen lehet állni a kísértésnek. A csaj meg biztos talál majd magának ott is valakit, aki elszórakoztatja.
2010. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ!hát úgy legyen hogy nem fog engem nyaggatni és a nyakamon lógni!Már megbántam hogy vittem a nyakamra pluszba egy koloncot!
2010. dec. 17. 14:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Paranoiás vagy. Persze, hogy szívesebben választ az ember egy kedves ismerőst, mint egy idegent lakótársnak. Az őszintesége is csak azt bizonyítja, hogy nincs hátsó szándéka.
2010. dec. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ma 17:51


Persze értem én,igazat is adok neked.Na de azért mégis egy nővel egy szobában 4 hónapig,aki csak ismerős elég érdekes lesz.Akkor sem normális ez így még ha nem akar semmit sem.

2010. dec. 17. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!