Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj? Túl rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Túl rövid pórázon akarom tartani, vagy ez normális reakció?

Figyelt kérdés
A barátom mindennap sokáig dolgozik 8-9felé ér csak haza. Esténként otthon ülök, és várom (együtt élünk), szeretném azt a pár órát vele tölteni. A probléma, hogy ha régebben ilyenkor felhívott, hogy elment inni a barátaival, akkor mindig felhúztam magam.Arra már rájöttem, hogy ez nem okés így, és le is szoktam erről. De valószínű emiatt, továbbfajult a dolog: ha hétvégére megbeszélünk valami programot, és neki mégis a barátival van kedve inkább elmenni, akkor fel sem hív, hanem kikapcsolja a telefonját, és én halálra aggódom magam.Hiába beszéltem meg vele többször is, hogy átgondoltam, és ha akar menni menjen, ugyanez van. Emiatt sokszor előfordul, hogy mondjuk megbeszéljük, hogy szombaton "romantikázunk" otthon, és akkor én főzők, kicsípem magam, aztán kiderül, hogy megint felültetett, és telefon kikapcs, hajnalban részegen hazajön. Ez zavar a legjobban. A másik gond, amit nem értek magamban, hogy engem valamiért továbbra is zavar, ha felhív, hogy elment a barátaival és majd jön valamikor, és hogy soha nem akkor jön, amikor mondja.
2010. dec. 18. 00:01
1 2
 1/12 sasna ***** válasza:
75%
ott akadtam ki, h " részegen hazajön ".. hagyd ott, ez csak rosszabb lesz!!!!
2010. dec. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szép! Biztos engem is zavarna. Az én párom nem is megy el szórakozni nélkülem. Még a haverokkal sem. Pedig nem is kértem ilyesmire. De én is mindenhova viszem magammal és egyáltalán nem feszélyezzük egymást.

Nem tudom, de ha így viselkedett volna valamelyikünk, a másikkal, mint a te párod veled, már nem hiszem, hogy együtt lennénk.

2010. dec. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1 alkoholistával ne élj együtt, gyereket akkarsz szülni neki hogy verje és nyomorogjon a gyerek mert fontosabb a napi feles mint a a gyerek cipője.


2 legyen saját életed, barátok, hobbi, munka

2010. dec. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Van saját életem és barátaim, csak hétköznap este én már nem mászkálok velük, mivel egyetemre járok,nem dolgozom, erre ott a délután, és mint mondtam, én este szeretnék a barátommal lenni. A barátom pedig nem alkoholista, nem akartam ezt a képet festeni róla... fiatal ő is ,szórakozni pedig kell, ált. kéthetente fordul elő ilyesmi...Azt hittem velem van a baj, hogy nem hagyom, hogy "éljen", a barátaival legyen...
2010. dec. 18. 00:18
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor lenne veled a baj, ha elsősorban veled foglalkozna, de azért néha szeretne a barátaival is lenni és te ennyit sem engednél meg neki. De így, hogy nemcsak hogy a barátait helyezi eléd, hanem sokszor még a telefont is kikapcsolja, meg a közös programjaitokat is lemondja, nem hinném, hogy te tartod túl rövid pórázon.
2010. dec. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az utolsonak igaza van
2010. dec. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de félek, hogy ez a telefon kikapcsolós dolog azért van, mert régebben vitáztam vele, ha felhívott, és közölte, hogy nem jön haza...és ezt így akarja inkább elkerülni. Csak olyan rosszul esett mindig,hogy én azt hittem együtt leszünk, és csalódtam meg minden...és ezt ő is tudja, mert csomószor ha véletlen mégis felhív, elsírom magam telefonban, mondja hogy szeret és sajnálja, de ugyanúgy elmegy a barátaival.Ha rendesen szólna és előre, nem hisztiznék, és ezt neki is mondtam, de mintha nem értené...
2010. dec. 18. 00:36
 8/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy így belülről nem látom objektíven a dolgokat, ezért kérdezlek titeket. Néha azt gondolom, hogy én vagyok házisárkány, néha azt, hogy ő nem törődik velem...nem tudom
2010. dec. 18. 00:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de azok alapján, amit leírtál, a barátod nem szeret téged.
2010. dec. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt szűrtem le ebből, viszont ugye ez van kéthetente, és ezt leszámítva harmonikus, boldog a kapcsolatunk, pont ezért nem értem, hogy ez miért jó neki.
2010. dec. 18. 00:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!