Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitcsinaljak? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
tobb mint egy eve vagyok a pasimmal, 2 hete oszevesztunk, es szakitott velem, masnap folhivott hogy nem akar megsem szakitani, csak ot nagyon zavarja a viselkedesem, (azon vesztunk osze hogy nem hittem neki) oszinten bevallom hogy eleg betegesen feltekeny vagyok, mondjuk nembirom elviselni ha megnez egy lanyt, vagy a ha tvben van vmi jelenet csajrol, vagy ha oszeveszunk nembirok higgadt maradni elkezdek orjongeni, meg verekedni, karmolni, ennek egyszer az volt a vege hogy megutott (persze nem anyira csak ereztem, de meglett a hatasa) akkor meg ha mondjuk viccnek szan valamit en folkapom a vizet, es megvan a veszekedes.... egyszeruen nemtudom hogy valtoztassak magamon, nemmegy, de ez masoknak is az agyara megy, most adott idot 2011.januar 10ig hogy megvaltozzak legalabb egy kicsit, de nem megy..... pedig en anyira akarok, mit tegyek? most is irt ex csajanak a kepere hogy szep, semmi mast, csak anyir hogy szep, es en ezen is kiakadtam, tudom hogy epp azert irta hogy ezt is megnezze menyire akadok ki. de nembirom mar..... meg direkt baszogat hogy nezze menyi a valtozas, es eddig semmi, segitsetek mit tegyek? bocsi aregenyert de elakartam rendesen magyarazni a gondomat, 16\L amugy az is eszembe jutott hogy lehet hogy a pubertas koromban vagyok, de attol meg nemkene ijen ,,vadallat,, legyek :S elore is koszonom a valaszokat, meg bocs a helyesirasert, siettem!
2010. dec. 19. 18:18
 1/3 A kérdező kommentje:
amugy ezt mar mondta nekem mikor meg csak 5 honapja jartunk, azota igergetem hogy valtozok, de nemgondoltam hogy szakitani fog, de most megtette, de emigy ha nem veszekszunk nagyon jol elvagyunk, nincs semmi gond, csak ez az en hibam......
2010. dec. 19. 18:22
 2/3 anonim válasza:
Rengeteg módja van annak ,hogy megváltozz.Én is elég idegesítő voltam régen állandóan mindenkit felidegesítettem meg leüvöltöttem a fejüket,én csak úgy jutottam túl ezen ,hogy próbáltam magamba gyűrni az indulataimat ,ha felidegesítettek gyorsan máson kezdtem gondolkozni és eltereltem a témát,vagy úgy tenni mintha nem érdekelne.Lehet ,hogy ez nem sokat segít neked:D ,de mondjuk azt nem értem ha ezzel a fiúval jársz akkor miért bámulja a lányokat és mondja nekik ,hogy de jól néznek ki.Egyik barátnőm is ebben a helyzetben van túl féltékeny volt ,a pasinak elege lett és azt mondta ,hogy szüneteljenek egy darabig ,nah persze ez idő allatt találkozgatott egy másik lánnyal...:S:S
2010. dec. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mintha magamat hallanám egy évvel ezelött..Nos elmondom én mit tettem..Mindenkit akivel jártam kikészítettem..Tudtam hogy nem normális, és tudtam hogy nem szabad bántanom akit szeretek, de nem tudtam levezetni sehogy a feszültséget..Aztán összekerültem egy olyan emberrel aki annyira nyugodt hogy nagyon..Őrjönghettem meg minden..Ő csak feküdt, és mondta ha megnyugszok bújjak oda..Tudtam hogy egy ilyen odaadó társra vigyáznom kell, de nem ment..Aztán elballagtunk egy pszihológushoz..Menj el Te is megéri.Azóta aerobikozok, és gyermekvállaláson vagyunk..Az aerobik tökéletes hogy minden fáradt gőzt kiengedjek, és az alaknak meg a közérzetnek is jót tesz.Azért azt elmondanám hogy az orvos azt állapította meg hogy kishitű, és betegesen önbizalom hiányos vagyok..Hogy a tökéletesben is a problémát keresem..Remélem Te csak kamaszodsz mert ha nem hidd el ,nagyon nehéz idők várnak rád..
2010. dec. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!