Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért "ilyen"mindenki mostansá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "ilyen"mindenki mostanság? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Szóval.átlagos lánynak mondanak,aztmondják helyesvagyok stb stb,de mégis,egy fiu se gondolná komolyan azt"hogy velem legyen" persze van aki igen,nade persze vagy neten,vagycsak a szex miatt akarna velem lenni,ez tán azmiatt lehet hogy van rajtam pár kg+?neten mindneki dicser stb,de éloben..senki,vagyis..volt...:( minden fiu ilyen hogy csak szex és más semmi,vagy esetleg létezik még olyanis aki komolyabb kapcoslatot keresne? pls.kort írjatok:) Koszii:)
2011. okt. 4. 15:51
1 2
 1/12 Walk With Me ***** válasza:

Ebből nem igazán lehet megállapítani. Mit csinálsz szabadidődben, milyen az életviteled(: bulizol-e, eljársz valahova szórakozni stb), hogyan viselkedsz másokkal? Nyitottabb vagy, vagy kissé visszahúzódobb, esetleg zárkózott? Amúgy meg sok fiatal nem akar komoly kapcsolatot, csak szexet. Örülj neki, hogy legalább őszinték és nem vernek át.

20/F

2011. okt. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

létezik, én épp egy normális kapcsolatra vágyom egy normális, kedves szeretetre méltó lánnyal, de én nem tetszem egy lánynak sem, mert vékony, alacsony és ronda vagyok


21/F

2011. okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
dettó mint 2. válaszoló
2011. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Lehetséges hogy olyan jó csaj vagy hogy félnek tőled a fiúk és ez most így lehet hülyén hangzik (sőt szinte biztos XD ) Mert régen én is hülye voltam azzal a lánnyal aki tetszett. Gondolok én ilyenre hogy hülyéskedtem vele beszólogattam (de csak finoman) meg b**ogattam mert nem tudtam mit mondjak neki vagy tegyek hogy egyáltalán vele legyek mint kapcsolat :$$

szóval hidd el van még remény vannak normális fiúk RENGETEG!! Csak jó helyen kell keresni ;)

Remélem segítettem valamit :)


F.19

2011. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Velem is így van.
2011. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Alex Lion ***** válasza:
Hogyne! Nekem csak az a bajom hogy a plázacicák tapadnak rám, a normális nők, akiknek agya is van, az mind elkerül... Remélem Te nem abba a kategóriába tartozol, mert akkor jobb is hogy nincs pasid ;) (just a joke)
2011. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ilyen, csak azok, akiket te észreveszel (gondolom a legjóképűbb srácok körülötted).
2011. okt. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Az lehet, hogy te csak a nagymenű, nagyon jóképű, és nagyon népszerű srácokkal szeretnél összejönni, mert neked ilyen az elvárásod. De azt írod te "átlagos" lány vagy, és nekik meg nem kellesz mert nem tartanak elég jó csajnak. Vagy max egy alkalomra bevállalnának azért, de többre nem. Hát én pl. nem a szexre megyek elsősorban, ezért is vagyok még szűz, pedig elmúltam már 20 éves. De a lányok is néha gyerekesek. PL. már egyből 1 randi után beírják, hogy járnak egy sráccal, 1-2 hét után meg áradoznak hogy imádlak, csak téged szeretlek, mindörökké veled maradok stb...nem csoda hogy ezzel így elijesztik a fiúkat.

2011. okt. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen,tudtatok azért segiteni:) nem,éppaz,hogy nem ez a tipus jon be,hogy sok haverja legyne stb..mnemlégyeges,vagy elkerulnek,vagy itt nincs,johelyen keregetni,mi szamit johelynek? bulizni néha szoktam járni,de nemvagyok az a plázapi.csa,persze szeretek vásárolni,de nem plázázok.igen,sok fiú ba*ogat,de állitolag csak hul.yeségbol.nemtudom,hogy akkor most mivan,nem,vamn rajtam +kg ok,pár,sztem ezmiatt nemmer odajonni senki,nemmer jollneznek ki.de mind1,majdcsak akad egy normális:( koszi mindenkinek,aranyosak vaygtok:)
2011. okt. 4. 17:17
 10/12 anonim ***** válasza:
mi ez a + kg? 80kiló/160cm? egyébként ez olyan dolog ami változhat, nem úgy mint az hogy milyen képűnek születtél, és emiatt szívhatod az egészet.
2011. okt. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!