Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kertek/kaptok karacsonyra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kertek/kaptok karacsonyra? A baratom nem tudja, mivel lepjen meg, ez olyan lehangolo

Figyelt kérdés

En mar reg megvettem az ajandekat, a legnagyobb titokban, meg honapokkal ezelott beszelt rola, hogy mennyire szeretne, igy biztos nagy meglepetes lesz, mikor kibontja.

Ezzel szemben o meg nem vett nekem semmit. Nem is kell, mert en szeretek adni, de itt panaszkodik nekem minden nap, hogy o milyen ideges, mert hogy en vettem, most neki is vennie kell, es mondjam meg, mit szeretnek. Engem ez ugy elszomorit, mert ezek szerint lovese sincs, mi tenne boldogga, es nem is venne magatol?

Egyebkent egyutt elunk mar ket eve, sosem volt jo ajandekozas teren. Nem egy erzeketlen emberrol van szo, tudom en, csak en annyira mas vagyok, en imadom meglepni azokat, akiket szeretek, o meg rohadt kenyelmes.

Most mondjam meg, mit vegyen? Ennyi erovel megvehetnem magamnak:((


2010. dec. 19. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérni semmit, kapni meg fogalmam sincs, mert azért ajándék, hogy meglepjen vele és ne tudjam előre...

A barátod maga lehangoló és önző is, mellesleg teljesen igazad van. Amúgy meg ha 2 éve együtt vagytok már csak ismer annyira, hogy tudja minek örülnél.

2010. dec. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért lenen önző? Szépen beszélsz a "szerelmedről". Rohadt kényelmes. Tudod mindenkinek olyan párja van, amilyet megérdemel.
2010. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak tudnám, hogy te most mire válaszoltál...
2010. dec. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a hozzászólást. Milyen szépen írt a barátjáról. Aztán meg csodálkozik, hogy a barátja ostoba.
2010. dec. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem, egy szóval se írta a kérdező, hogy ostoba a barátja, vagy önző.
2010. dec. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!