Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a különbség a barátság +...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a barátság + szex kombináció és a szerelem között?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát pl az, hogy nincs olyan, hogy barátság+szex... A barátaimmal nem kefélek. Ha lefekszel egy barátoddal, onnantól kezdve az már viszony, és nem barátság.

Am talán annyi, hogy az kötöttségek nélküli, míg a szerelem egész más.

-ReapeR-23/F

2009. okt. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha többet hív, mint eddig, meglep dolgokkal,nem olyan fontosak a barátai mint te...
2009. okt. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem az egy plusz érzés. Egy jó, elmélyült szerelem egyben barátság is, a barátságban viszont már nagyon korán nincs meg egy bizonyos gátlás, ami szerelemnél csak akkor szokott megszűnni, ha tényleg nagyon elmélyül az érzelem. Arra akarok kilyukadni, hogy vannak olyan témák, amiket egy baráttal lazán megosztasz, de akibe szerelmes vagy, azzal lehet hogy nem mered.

Nagyjából ez a különbség, az érzelem. Baráttal is lehet szexelni, attól az még nem lesz szerelem. Bár könynen átmehet abba az irányba, ami ha csak egyoldalú, nagyon kellemetlen tud lenni. Ha egy baráttal szexelsz, utána kb olyan érzésed van, hogy hú de jó, hogy egyet d*gtunk, marha bevállalós barátvagyok, hogy ebbe is belementél, ha meg szerelemből, akkor utána kb olyan érzésed van, hogy hú de jó volt, legszívesebben mindig veled lennék, mindent megadnék amit csak kérsz. (Ez nem azt jelenti hogy egy jó barátért nem tennénk meg akármit! Csak máshogy.. ezt nem lehet leírni.)

2009. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, hát, én is ettől féltem, h nem lehet leírni. :) Igazából az lenne a pontos kérdés, hogy egy barátságból kialakult szerelem alakulhat-e vissza barátsággá több év után, mondhatni zökkenőmentesen... Most kb. ebben a helyzetben vagyok, de igazából fogalmam sincs, hogy mit kellene tennem, nem világos, hogy ez most akkor mi. Látszik, hogy tapasztalatlan vagyok... :)
2009. okt. 24. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Rögös út lesz, de igen sikerülhet, a "sikersztorit" elmondom szívesen privibe, ha rám írsz :)
2010. aug. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!