Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol és hogyan ismertétek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismertétek meg a mostani párotokat? Mi fogott meg benne és ki tette meg az első lépést? Kort és nemet illetve normális választ kérnék.22f

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Boncolás közben ismertem meg a párom, ő korboncnok!

Munka közben megkért engem, hogy fogjak meg egy undorító vérs emberi szívet:S Én meg megmondtam neki, hogy az ő szívét szeretném inkább:)

20

2010. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy hajléktalanokat ellátó nappali menedékhelyen, ott vagyunk önkéntesek. Ő már ott volt egy ideje, mikor én először mentem, bemutatkoztunk, beszélgettünk, és utána jött velem a Keletiig:) Aztán két hét múlva az ételosztás után felmentünk a Várhoz - teázni hívott, de a javaslatomra inkább vettünk sört, és a Várnál megittuk:)

Csodás este volt, és azóta együtt vagyunk:)

Hogy mi fogott meg benne? Ne haragudj, ezt nehéz lenne kifejteni. Egyszerűen csak minden szebb lett, mikor megismertem.

22/L és 27/F

2010. dec. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Scream85 ***** válasza:

Lehet hogy sokan nem hisznek benne,de én az interneten egy társkeresőn ismertem meg.

Bemutatkozója és a képei alapján tetszett meg. Azóta is együtt vagyunk, már másfél éve.


25F

2010. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tényleg nehéz hinni az ilyesmiben, de Neked gratulálok:)

Régen is regisztráltam ilyen oldalakra, de mindig csak perverzek írtak, úgyhogy töröltem magam.

2010. dec. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*én is
2010. dec. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szórakozából társkeresőztem, nem gondoltam komolyan hogy ott keressek, de egymásra találtunk :) 3 hónapja együtt :)

21/f

2010. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!