Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira hívás? Hogy is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira hívás? Hogy is csináljam ha a csaj mindíg nemet mond, de tudom hogy tetszek neki.

Figyelt kérdés
A kérdés annyi lenne, hogy van egy csaj kb. 3 hete ismerkedtünk meg és msn-en beszélgettünk már kb. két hete próbálom elhívni valamerre de mindíg van valami kifogása, hogy miért nem ér rá. Hogy tudnám bármerre elhívni? Inkább lányok tanácsát kérném. 18/f
2011. szept. 23. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
97%

Állítsd kész tények el, legyél határozottabb.


1. Ne azt kérdezd, hogy eljön-e veled ide meg ide, hanem hogy A vagy B helyre akar menni.

2. Ne azt kérdezd, hogy ráér-e, hanem előtte a kontextusból kiemelve derítsd ki, hogy mikor ér rá. Pl. kérdezd meg jóval előtt, hogy kedd délután mit csinál. Ha valamire azt mondja, hogy semmit, vagy otthon lesz, akkor célozd meg azt az időpontot.


És a végén újra: legyél határozottabb.

2011. szept. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Honnan veszed , hogy tetszel neki?


Egy ideig ne keresd, és ha ő fog keresni akkor van esélyed. De ha nem fog akkor sem esély se nem tetszettél neki.

2011. szept. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem sok lány fél a randizástól. Olyan erőltetett, hivatalos, sőt szerintem kicsit régimódi is. Szerintem ne randizni hívd, hanem mondjuk kérdezd meg merre megy a hétvégén, aztán megmondhatod, hogy lehet te is benézel. Ha pedig már ott vagytok akár meg is hívhatod egy italra, beszélgethettek, aztán legközelebb már lehet simábban megy a dolog. Ha meg akkor se, akkor ajánlj fel neki valami kevésbé randinak tűnő dolgot. Pl kérd meg hogy menjen el veled vásárolni, mert szeretnéd kikérni egy lány véleményét, utána pedig akár megihattok egy kávét is, persze ezt előre ne mond neki. Már kevésbé ijed meg és innentől a lehetőségek végtelenek...
2011. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!