Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszahódítani a volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahódítani a volt barátnőmet hogyan tudnám? F/36

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben sok problémánk volt,én is hibáztam egy keveset sajnos!De soha nem csaltam meg!Tanultam belőle,kaptam is úgymond egy utolsó esélyt,de gyorsan elrúgtam a pöttyöst, szerinte, és kiadta az utam.Pár hónapja változott meg,jeleztem is neki,hogy valami nem stimmel vele,de ő csak tagadott mindent és énrám hárította vissza a hibákat,a régi sérelmek amiket a mai napig nem tud megbocsájtani nekem.Csak nekem kellett megváltozni az életemet hozzá igazítani,meg is tettem túlnyomórészt de pincsi kutya azért csak ne legyek nem?(papucs?)De azért még mindig szeretem.
2010. dec. 20. 22:50
1 2
 1/11 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Lehet egyszerűen nem illetek össze. Csak boldogtalanok lesztek mind a ketten.
2010. dec. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ráadásul 15 évvel idősebb nálam és 2 évig voltunk együtt!!jó mi?
2010. dec. 20. 22:57
 3/11 anonim ***** válasza:
A hódítás azt jelenti hogy valamit erővel megszerzek. Most ez mire is jó?
2010. dec. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
szóval lehet,hogy naiv vagyok és most még nem látom a helyes irányt?
2010. dec. 20. 22:59
 5/11 A kérdező kommentje:
na jó lehet,hogy nincs rózsaszín köd csak én láttam,neki meg sikk volt egy fiatalabb sráccal és ennyi.gondolom.
2010. dec. 20. 23:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz, ha még mindig szereted, de el kell felejtened, jobbat érdemel nálad. Sok sikert!
2010. dec. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jobbat érdemel nálam? talán én érdemlek jobbat!nem?
2010. dec. 20. 23:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocs, de egy nőnél egy lehetőséget kapsz egy életben. Egyáltalán miért lenne egy -magát valamire is tartó- férfi egy nővel aki mindenért őt okolja? Most úgy kell csinálnod mint Ursula nővér: kérem a következőt.
2010. dec. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Figyelj haver, hagyd a fenébe a csajt, ne légy olyan balek, mint én! Sok hal úszik a vízben, biztosan kifogsz egy "aranyosabbat", csaj meg csak bánkódjon, hogy otthagyott.
2010. dec. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

23:15 vagyok

Bocs rosszul írtam, én is úgy gondoltam, hogy te érdemelsz jobbat nála. Ezer bocs.

2010. dec. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!