Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megijedne ha eljegyezné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megijedne ha eljegyezné? Több lent

Figyelt kérdés

Szóval nagyon szeretem a barátnőmet.

4éve együtt vagyunk és elszeretném jegyezni a születésnapján.Viszont még csak most lesz januárba 17.

Korai még? Megijedne tőle ? Várjak m ég?

köszönöm előre is a választ!

17/F


2010. dec. 20. 23:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

bocsánat csak gyorsan gépeltem

eljegyezném

2010. dec. 20. 23:39
 2/13 anonim ***** válasza:
Még korai.
2010. dec. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1 évet szerintem várj.
2010. dec. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Мirkó ***** válasza:
Korai hát jó h régóta együtt vagytok de sztem akk is korai. De ez csak az én véleményem de te ismered...
2010. dec. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem őt!

Ő is szeret engem !Azt szeretném ha lesznek gyerekeim ő legyen az anyuk!:D

2010. dec. 20. 23:52
 6/13 anonim ***** válasza:
Várj még vele. Ráérsz majd ezt 20 fölött is meglépni, ha kibírjátok addig. Tudod még csak most jön majd a sok-sok változás, ahogy vége lesz a középsulinak, ott azért sok minden el fog dőlni. Egyelőre merész kijelentés, hogy vele akarod leélni az életedet, mert igazán még nem is éltél. Szóval várj, van olyan ismerősöm, akik olyanok voltak, mint ti, most pedig már férj és feleség gyerekkel. De nem 17 évesen jegyezte el a srác a csajt.
2010. dec. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Akkor várjak m ég?

Lehet hogy igazad van.

De mennyit 1évet 2?

Már nem bírom be vagyok zsongva..

anyira szeretném hogy az a gyűrű rajta legyen az ujján .

Nem kell hogy egyből feleségül is jöljön hozzám csak legyen rajta a gyűrű és tudja hogy szeretem.Nekem ennyi elég.

2010. dec. 21. 00:06
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon nagyon korai ez még...

Valószínüleg szeretnétek még élni normálisan és nem elkötelezni magatokat ilyen hamar.

2010. dec. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem muszáj ezt eljegyzésnek nevezni, hanem például vehetsz mindkettőtöknek valamit, amit mind a ketten hordotok az összetartozásotok jelképeként. Nem a kissé sablonos kettétört medálra gondolok, lehet valami személyes, nektek fontos jelkép, akár medálban, akár gyűrűn. Vagy két összeillő, szép, gravírozott karóra. Persze nem az a fontos, hogy értékes legyen, hanem az, hogy egy gesztust tegyél, amitől mindketten úgy érzitek, hogy szimbolikusan is szorosabbra fűztétek a köteléket. Csak az eljegyzés fogalmát érzem én korainak, mert mégiscsak a házasság előszobája, és ahhoz még tényleg nagyon fiatalok vagytok. Ha hirtelen túl nagy felelősséget ruházol rá -- márpedig a házasságnak a gondolata is az --, attól tényleg megijedhet kicsit. Kisebb gesztust tegyél, ugyanannyi szeretettel, én ezt tanácsolom :).
2010. dec. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Beszéltetek már közös jövőről, családról bármilyen szinten?
2010. dec. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!