Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve vagyok együtt a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve vagyok együtt a párommal, és én már nagyon szeretném ha eljegyezne! Nem erőltethetem rá! Olyan rossz! Mit tegyek? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából semmit. Várj türelemmel. Nem szabad vele éreztetned, mert azt gondolom te sem szeretnéd ha kényszerből jegyezne el. Amúgy két év után ez nem is feltétlenül elvárható dolog. Ha nem haragszol megkérdezem, hogy miért olyan fontos ez számodra?
2011. febr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem kellett volna összeköltözni addig,amíg nem tervezett veled lenni hosszútávra! Nem biztos,hogy veled akar megöregedni! Legalább gyereket ne vállalj,mert ha ennyi idő alatt nem akart feleségül venni,akkor később sem valószínű. Az pedig,ha a kedvedért eljegyezne,nem jelentene semmit. Eljegyzést könnyű felbontani,nem jár semmi kötelezettséggel.
2011. febr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8%
jajj b4szd meg, ez olyan rohadt fontos? a szüleim több mint 20 évet éltek együtt aztán szétváltak, nem házasodtak össze, így nem kellett még fél hónapon keresztül nézniük egymást...-.-"
2011. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ elvárhatod-e: hány évesek vagytok, beszélgetettek-e már erről, hogy közös jövő, és majd házasság meg ilyesmik. Ha ezek még szóba se kerültek, akkor ne várj csodát, viszont, ha az életkorotok is megfelelő akkor pont megfelelő az idő, hogy elkezdjetek beszélni a közös jövőről, hogy is lesz majd tovább, kinek mik a tervei.
2011. febr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!