Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tini lányok! Miért nem tisztel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok! Miért nem tisztelitek neg, ha egy fiú szeret titeket?

Figyelt kérdés

Miért van az,hogy aki szívből szeret titeket ti azzal nem foglalkoztok,ink egy olyannal kezdtel el járni,aki le sem sz@r csak megdug és eldob,úgy h ti ezt előre tudjátok,és mégsem tesztek ellne:S

Nem értem ezt a gondolkozást.

Ha engem szeret valaki akkor azt megbecsülöm és ha kicsit is tetszik,akkor megpróbálom,de az,hogy le sem sz@rjátok...

Nem értem a logikát.


2010. dec. 21. 08:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem logika, érzelmek. Persze az érzelmek mögött logika van: aki "jajjdeszeretlekdetemérazzalapöccseljársz" módon rinyál, mint te, az nem férfi. A nők meg férfiakat keresnek. Ha normális nincs, marad a bunkó. Ne sírj, legyél magabiztos.
2010. dec. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert aki szívből tud szeretni, az általában csúnya, akinek csak b@szni kellenek a lányok, az meg általában jóképű.
2010. dec. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Peston ***** válasza:
Utolsóra reagálva: Zsák a fejen mindent megold, úgyis csak a f*sz kell a kérdésben említett lányoknak, akkor meg nem mindegy, ki szolgáltatja? Én sem értem a logikájukat amúgy.
2010. dec. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem, mert valakit mutogatni kell a barátnőknek.
2010. dec. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz :(
2010. dec. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Na és ti srácok? Miért nem tisztelitek meg, ha egy lány szeret titeket?

Inkább erre válaszolj kérdés író...

2010. dec. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mi megtisztelünk,csak amilyenek most vagytok,... már sokat nem lehet rajtatok tisztelni
2010. dec. 21. 10:45
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem a megtiszteléssel van gond, de ha egy lány azt látja, hogy totál odavagy érte, az esetleg megijeszti. És ugye ha nem kellesz, akkor meg úgy fair, ha így vagy úgy elhajt maga mellől. A nagyon szerelmes ifjakat sajnos gyakran csak gorombán lehet. Persze nekem sem esett jól, ha így bántak velem valaha is.

28/F

2010. dec. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én már végijártam ezt az utat. Minnél bunkóbb vagy, annál jobban vonzod a lányokat. Gondolom valami mutatósabb hölgyeményt szeretnél magad mellé, na azoknak nem hiányzik a "normálisság". Ha valamennyire jóképű vagy, úgy öltözködsz, mint egy b*zi és lesz*rod őket, akkor tapadni fognak rád. Ha pedig normálisan viselkedsz, akkor a "csúnyább" lányokat vonzod, de őket se sűrűn, mert már nekik sem kell ez lassan, ők is a bunkókat szeretik. Tudod, jó érzés nekik hencegni a barátnőik előtt, hogy nekik "pasijuk" van és mindenkibe beleköt, mert olyan "erős", meg az összes leányző érte rajong, mert olyan "menő". Vannak természetesen kivételek, ők már foglaltak, vagy egyszerűen annyit kell értük küzeni, hogy beleőszülhetsz. A lényeg, hogy úgysem kaphatod meg. Tudom, kicsit durván hangzik amit írtam, de sajnos itt tartunk, szégyen... Csak őszinte voltam (a saját tapasztalataimon alapul, amit olvashattok).
2010. dec. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*leányzó
2010. dec. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!