Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Unokatestvérek, de összejárnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unokatestvérek, de összejárnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy nem vagyunk vér szerinti unokatesók, de az egész család így tekint egymásra. Mivel "unokatesóm" a srác így már régebbről ismerem, de még sosem beszélgettünk egymással, pedig csak 1 utcára lakik tőlem..egészen 3 hónappal ezelőttig. valamilyen oknál fogva egy este bementem a helyi kocsmába és ott volt. Eléggé jól éreztük magunkat és végül hazajött velem. Nos, ott eldurrant az agyunk és nem gondolkodtunk annyira megkívántuk egymást és egyszerűen megtörtént a dolog. Biztos vagyok benne, hogy ez a sors, hiszen életemben nem voltam még abban a kocsmában, ő pedig fel volt dúlva a barátnője miatt.

Reggel csak néztünk egymásra és el sem akartuk hinni, hogy mi történt. Megbeszéltük, hogy erről senkinek sem beszélünk. És ennyiben is maradtunk.

Aztán este felhívott, hogy találkozzunk. Nagyon élveztük egymás társaságát és azóta is összejárunk.

Már az elején leszögeztük, hogy semmi érzelem csak szex. Persze azóta nagyon gyanakszik a barátnője, mert mióta velem van azóta semmi sincs köztük, még egy csók sem! Sőt, olyan dolgokat beszélünk meg, amiket másokkal sosem.

Ám most kezdtük azt érezni, hogy ez már nem csak szex, igenis elkezdtünk egymásba szeretni. És azóta rendkívül féltékeny is (fura, de én teljesen megbízom benne, hogy nincs a barátnőjével semmi), egyszer "szakított" is, mert látta hogy a barátja rámnyomul. Végül nem bírta és mégis visszajött (ez mind 1 nap alatt)

Most nem tudom mitévő legyek. Hisz mi nem lehetünk együtt, mégis nem bírjuk ki hogy ne találkozzunk. Én próbálom elfolytani az érzéseimet, de nagyon nehéz. Ráadásul most érettségizem és az ország másik felére fogok költözni, tehát értelme sem lenne, mert nem várhatom el, hogy utánam jöjjön.

Szerintetek mit tehetnék?

18L/22F


2010. dec. 21. 14:47
1 2
 1/11 Funktasztikus ***** válasza:
na ha nem vagytok nincs gáz...;)ennyi:D
2010. dec. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha szereted, na hagyd ott. Ennyi.
2010. dec. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez elég nehéz dolog. Vér szerint hiába nem unokatestvéred, ha a család úgy tekint rá, akkor ez így van beleégve a családi dologba, és mindegyik a haját tépné ha meghallanák már csak azt is hogy te megcsókoltátok egymást. Emiatt, meg amiatt hogy elköltözöl szerintem beszéljétek meg, és hagyjátok az egészet. Azért még 2 dolgot mondanék:


1: Gondolj bele, ha most kicsit rádnyomult egy barátja, és már féltékenykedik, mit tenne veled ha mégis együtt lennétek, viszont te a hét nagy részét egy távoli városban töltenéd? (gondolom egyetemen vagy fősulin, ahol azért elég gyakori a buli)


2: Egy sima fellángolásból belement egy szexkapcsolatba, úgy hogy mellette van barátnője? És mindezt gondolom ő letisztázta magában azzal, hogy akkor épp összeveszett a barátnőjével és ennyi. Ezt mással, akár veled is ugyanúgy megteheti. Hiába kezded szeretni ezt a srácot, megmondom hogy én az ilyet még csak le se köpném..

2010. dec. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

" hogy nem vagyunk vér szerinti unokatesók"


Akkor meg nincs semmi! Az hogy a család vagy egyes tájékozatlan emberek hogy tekintenek az az ő dolguk de itt a törvény egyértelmű! Nincs vérségi kapcsolat és kész!Nem az emberi korlátoltság határozza meg azt hogy te mit csinálhatsz!

2010. dec. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2. válaszadó a szívemet, a 3. a lelkemet tükrözi
2010. dec. 21. 14:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem teszteld le, hogy szeret-e. :) 2. voltam.
2010. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

tesztelnem már nem kell. már bizonyított. egyrész többet van velem, mint a csajával, tehát ezt úgy kell elképzelni h hetente 5-6-szor nálam alszik, másrész fél óránként hívogat :) (épp most beszéltem vele:D)

sőt, mikor mondja hogy át kell mennie a nőjéhez akkor 3 óránál nem marad többet..

2010. dec. 21. 15:04
 8/11 anonim ***** válasza:

14:54es vagyok.


Oké akkor felejtsük el, nem vagytok vér szerint rokonok, itt nem ütközik falba a dolog.


De ne haragudj, komolyan, itt csalja veled a barátnőjét. De még csak azt sem csinálja meg, hogy szerencsétlen másik lánynak megmondja hogy már nem szereti és hagyják a kapcsolatot. Nem, átmegy hozzá, csak kevesebb időre, hozzá sem ér stb. Belegondoltál már, hogy amíg nektek ilyen nagyon jó, addig a másik csaj milyen sz@rul érezheti magát, mert nem tudja hirtelen mitől változott meg ennyire a barátja? Aztán majd ha kiderül h x ideje veled csalta, akkor szerinted hogy fogja érezni magát?

én sajnálom azt a lányt..


Mellesleg mint már mondtam, miért nem tudsz belegondolni hogy egyszer ha együtt maradtok majd te is lehetsz az a másik lány, és ugyanígy amíg pl egyetemen szépen tanulsz a barátod mással k..rogat, te meg azt hiszed minden rendben. Komolyan a nők ilyenkor mindig örülnek, mert azt hiszik legyőztek egy másik csajt, és jó érzés hogy a fiú őket választotta. De egy ilyen gerinctelen pasi (mert ez nem férfi, csak egy pasi) veled is megteheti ugyanezt...


csak ha majd megteszi, nehogy ide jöjjön az újabb kérdés h jaj megcsalt a barátom..

2010. dec. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, hogy veled csalja a barátnőjét. :) Így már más. Szerintem ne akarj magadnak ilyen fiút.
2010. dec. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem azzal bizonyítja h szeret h hívogat meg sokat van veled, hanem azzal hogy ha veled járna ne pedig veled csalná a csaját. ha annyira szeret miért nem szakított még a bnőjével?
2010. dec. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!