Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, ha egy fiú meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha egy fiú meg egy lány összejárnak, beszélgetnek, filmeznek, buliznak, mint akik járnak, de közben meg csak haverok?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki tetszik nekem, és én is tetszem neki. De ő nem akar többet barátságtól... Azt mondja, hogy ha összevesznénk (miközben járunk), akkor aztán rosszban lenne, és elveszítene... Mit tegyek?
2010. jún. 3. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Bulikban egyébként te fizeted a piát?
2010. jún. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Változó...
2010. jún. 3. 23:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen, akivel azért nem akartam összejönni, mert az egy idő után tönkretenné a barátságunkat.. Ez nem hülyeség,de így is el tudod veszíteni, akkor meg lehet, hogy bánni fogod, hogy nem próbáltad meg. Magadban kell eldöntened, hogy hogyan gondolsz rá, hogy tudsz e más lányt fontosabbnak tartani. Ha pedig nagyonjól megvagytok sok ideig, és szeretitek egymást, és miközben mással jártok, egymást hiányoljátok, akkor lehet hogy érdemes megpróbálni.


19F

2010. jún. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2010. jún. 4. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!