Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkretesz! Hogyan lehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretesz! Hogyan lehetnék túl rajta?

Figyelt kérdés
Aztmondja szeret, sír ha aztmondom elhagyom, de mégsem így viselkedik. van mikor kenyérre lehet kenni, van mikor aztmondja kö...ög vagyok, id..ta, érthetetlen hü..e nemnormális.. Azt érzem, hogy nem akarok vele tovább lenni egy percet sem és mégsem bírok elköltözni tőle. Tudom mit kellene tennem, de nem megy... nem azt kérem, hogy leosszatok hogy menjek el, mert tudom hogy ez a helyes, nem engedhetem, hogy 20 évesen mindennap sírjak mert lelkileg meggyötör, de nem bírom elhagyjni. Erre nincs valami gyógyír, vagy valami, ami megkönnyítené? 2 éve vagyunk együtt...4 hónapja lakom nála. mit tegyek?
2010. dec. 21. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz elköltözni?
2010. dec. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert szeretem és nembírok elkezdeni pakolni a táskámba, mert nem bírom elhagyjni..:(
2010. dec. 21. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kcsögségből írom, hanem segítőkészségből, ha hülye vagy szenvedj. Te is tudod, hogy el kéne költöznöd. Ezek után mi a kérdés? Tényleg sajnállak, és át tudom érezni a problémádat, de rá kell jönnöd hogy saját magad miatt szenvedsz! Sajnos nem tudunk rajtad segíteni, erre csak te vagy képes, azzal hogy elköltözöl tőle. Tudom hogy nehéz, de ha nem szeretnél neki igazat adni abban, hogy idióta vagy, ott kell hagynod. Ha nem teszed, sajnos egyet kell értsek a barátoddal. Kitartást! Légy erős, ne hagyd magad hülyére venni! Menj el!
2010. dec. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vagy a párod elismeri, hogy gond van az idegeivel és elmegy egy pszichológushoz, vagy nincs mit tenni, sajnálom.

Egy embert nem tudsz csak úgy kifordítani önmagából és egy másik embert faragni belőle.

Megszoksz, vagy megszöksz. Sajnos ez a helyzet. Döntened kell!

2010. dec. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
így van. Légy észnél és ne tedd tönkre magadat. Számodra az első mindíg önmagad legyen azután jöhetnek mások! Ha te nem érzed jól magad, ne várd el, hogy más jó legyen hozzád.
2010. dec. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha elgyengülsz, idézd fel minden hibáját.
2010. dec. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
előbb utóbb úgyis ott kell hagynod,akkor meg már jobb most,és hamarab tul leszel rajta.ha maradsz mivan ha becsuszik egy baba? akkor örök életre "hozzá vagy kötve"
2010. dec. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. Meghoztam életem eddigi legnehezebb döntését, ma elköltöztem.
2010. dec. 22. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!