Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban mik lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban mik lehetnek a megcsalás jelei és mire kell figyelni ami intő jel lehet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 12:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%

Milyen távkapcsolat? Már éltetek együtt, és el kellett válni, vagy eleve egy távkapcsolatba kezdtetek bele? Ha ez előbb, tehát éltetek együtt, ismered a gondolatait, akkor hallgass a megérzéseidre.

Ha a második, akkor az számomra csak alibikapcsolat, amikor van valakid, de soha nem találkozol vele, nem ismered (heti/havi 1 találkozásból nem lehet megismerni, és levelekből, telefonokból sem), de egyszerűbb ragaszkodni hozzá, mint belekezdeni egy igazi kapcsolatba egy hús-vér emberrel, akit nap mint nap látsz.

2011. szept. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Előzőnél a pont.
2011. szept. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a megcsalás jelein gondolkozol, akkor egyszerűbb, ha most szakítassz és nem éltek távkapcsolatban. Bizalom nélkül annak semmi értelme.
2011. szept. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Hát miért? Mire tudsz figyelni? Semmire. Így távolból!!! Menj utána, ha ennyire nem bízol benne! Tessék hinni abban, hogy minden, ami történik, úgy jó, ahogy van. És semmi sem ok nélkül való.
2011. szept. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem értek egyet az elsővel. 1 éve élek távkapcsolatban, és állítom, többet vagyunk együtt mint néhány "hús-vér" kapcsolatot választó pár. Ha fizikailag nem is, de biztos, hogy jobban kihasználjuk azt az időt, amit együtt tölthetünk. Minden hétvégét együtt töltünk, ami egy héten ugye 2 és fél nap. Soknak nem sok, de mint ahogy azt már írtam, sokkal jobban kitöltjük ezeket a napokat, mint mások. Mindent együtt csinálunk szinte.

Bocsi az offért. Amúgy Kérdező, erre nem tudok válaszolni, szerintem feltűnik majd ha neadjisten megcsal a párod.

2011. szept. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnél is van igazság mert sajnos, van olyan hogy együtt élnek összezárva de mégis társas magányban a párok.
2011. szept. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Két éve tart a kapcsolatom és eleve távnak indult. minden áldott nap beszélünk 2-3 órát telefonon vagy msnen, a hétvégéket együtt töltjük. Nem alibikapcsolat és a páromat sem csak alkalmi szexre tartom.


Szerintem ezekre figyelj: ha mesélni szokott a napjáról, dolgairól, hirtelen elkezd elhallgatni dolgokat, amikről eddig mesélt. Belekavarodik a "meséibe". Ha megbeszéltétek, hogy mikor beszéltek (pl nálunk este 8) és nem megy, akkor fura kifogásokkal jön. Esetleg lemondja a találkozókat is. Alapból akkor gyanakodnék, ha megváltozna a viselkedése.

2011. szept. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó válaszolónak igaza van?Felfigyeltél valami jelre,esetleg tényleg valami új szokására ami gyanút ébresztett benned?A távkapcsolat amúgy sem könnyű dolog.
2011. szept. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 13:19


Mi 2 hetente találkozunk általában,egyenlőre csak sajnos erre futja....

Mi is általában esete 7-8 körül szoktunk beszélni többnyire napi 2-3 órákat,2 hete vettem észre hogy egyre több kifogást talál ki,hogy nem jó neki az msn vagy skype,az a baj tényleg nem tudom hogy csak a fáradságra fogja vagy valóban valami baja van,elég változékonyan viselkedik mostanában,hol ilyen hol olyan,nem tudom rajta ki igazodni az az igazság,élő találkozókkal semmi gond nincs,nagyon jól meg vagyunk és mindig sírva távozunk egymástól....de viszont mostanában mintha csökkenteni akarná a beszélgetéseket.....

2011. szept. 13. 13:29
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha élőben minden rendben,lehet nincs is gond.Az is elképzelhető,sokat dolgozik és tényleg nincs ideje msn-re stb.Hogy érted hogy egyelőre nem tudtok többet találkozni?Ha ez változik az csak jó lehet.
2011. szept. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!