Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos neked, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos neked, hogy a barátnődnek lapos legyen a hasa?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 19:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:58


Akor ezek szerint tévedtél... Nekem nagyon nem jönnek be a gebe nők...valamint szeretem, ha egy csajon " van mit fogni".De ízlések és pofonok... lehet , másoknak meg a soványak jönnek be.:D


18/F

2010. dec. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

..igen, a babahas tökéletes!:D Előző voltam.

Va, és az nekem sem jön be, ha látszanak a kockák a hason..:S:S

2010. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ja*XD
2010. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
azért ha egy csaj alapjáraton vékony, de van hasa, legyen az akár babahas azért az nemtúl szép. ha eloszlik rajta arányosan, akkor abszolút nem gáz. de pl piszkafa lábakhoz, vékony karokhoz, egykis pocak, az nemtúl szép látvány
2010. dec. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Funktasztikus ***** válasza:
kicsit legyen dundi de ahogy mondták ne keltse azt az érzést mint ha egy disznóval lennék:D sokal jobb minta gebe nök...
2010. dec. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
kinek mit jelent a gebe?
2010. dec. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!