Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tervezhetek vele hosszú távon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tervezhetek vele hosszú távon is, vagy tényleg mindig ez lesz?

Figyelt kérdés
A bsrátom 26 éves, egyedül él az anyukájával.Dolgozik (márha akad munka), viszont szinte semmire sincsen gondja mivel anyukája mos, főz, takarít rá, "zsebpénzt" ad neki meg más egyéb.Én emiatt nem itélem el.Egyik este beszéltem édesanyjával és ő úgy gondolja, hogy soha nem fogja egedül hagyni a fia, még ha felesége lesz akkor sem.Nekem ha addig együtt maradnánk és esetleg én lennék a felesége nem gondolom, hogy bajom lenne abból, hogy anyukájával élnénk, mert nekem nagyon jó a kapcsolatom az édesanyjával, mondhatni jobban szeretem, mint a saját szüleimet...De azért mégis kiváncsi lennék arra, hogy Ti hogy látjátok, van-e ilyen ismerősötök, esetleg Ti magatok aki ilyen helyzetben van?És ez okozott-e (lányok) problémát a Ti párkapcsolatotokban, hogy a férfi ennyire ragaszkodik az édesanyjához?
2010. dec. 22. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért azt tisztázzuk, hogy most a fiú ragaszkodik az anyukájához, elsősorban, vagy fordítva, esetleg mind a kettő. Mert jelen esetben csak az anyuka véleményét ismerjük (ismered?).
2010. dec. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Anyás férfiak kíméljenek!! A legrosszabbak! Kiráz tőlük a hideg!
2010. dec. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
*Hát én barátommal beszéltem arró, hogy seő se én nem szeretünk ezen a helyen élni, ahol még sajnos muszály...ő tisztában van vele, hogy én amint tehetem lelépek innen...és mikoregyes számban beszéltem erről neki rosszul esett, ésazt kérdezte, hogy ő talán márnem számit?*Igazándiból nekem még semmilyen konfliktusom nem adódott ebből de azértkiváncsi lennék, hogy a jövöben lesz e valami ....2. válaszoló :D köszi:D
2010. dec. 22. 15:05
 4/8 A kérdező kommentje:
arról...bocsi
2010. dec. 22. 15:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg kellene kérdezned tőle, hogy hogyan gondolja ezt.
2010. dec. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Uhh

saját tapasztalat:

Az elválás a szülőktől már a születéskor megkezdődik

Nevelésen múlik, mikorra érik be a kirepülés

Felejtsd el, mert sok bosszúságot fogsz még megélni, és ugy fogja érezni hogy az anyja és te közted választás elé állitod.

Mikor hozzád bujik nem tudhatod, hogy az anyjára gondol e!

25F

2010. dec. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már miért kellene elfelejtenie?
2010. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem biztos kényelmesebb neki az, hogy nem kell sajátmagáról gondoskodnia...csak nekem fura...az előző barátom amint betöltötte a 18-at elment otthonról, pedig neki is hasonlóan "kivolt nyalva a segge".Hát, az az igazság, hogy az én életem nem zökkenőmentes ésmégis mellettem áll...és persze szeretem is...voltegy kis szünetünk(lecserélt exre) de énmegbocsájtottam neki...ő meg állítólagmegbánta...sokan mondják, hogy hülyeségvolt vele újból megpróbálnom mert ha egyszer előfordult másodszorra sincs kizárva...de szerintem mindenki megérdemel egy második esélyt.Amint észre fogom venni, hogy valamilyen szempontból rossz (illetve nemtudom, hogy hogyan fogalmazzak) az, hogy anyuka pici kedvence én lépni fogok...szerintem ez akkorfogkiderülni, ha én összepakolok és elmegyek és hogy ő jön e velem.Köszönöm mindenkinek a válaszokat!:)
2010. dec. 26. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!