Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedülállóként lehet valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállóként lehet valaki boldog? (hosszú távon)

Figyelt kérdés
Miért igen/nem???
2011. okt. 13. 21:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem, mert ki van zárva.
2011. okt. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Moszuke ***** válasza:
82%

kompenzálni kell.

munka, hobbi stb.

az ember társas lény.. ennek (társnak) hiányát kell kompenzálni

2011. okt. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 The Nuke ***** válasza:

Szerintem meg lehet szokni az egyedüllétet...

De boldog soha nem lesz!

Legalább is igazán boldog!

Az előnyei megvannak mind a 2nek, a szingli player üzemmódnak is, meg a párkapcsolatnak is.


De szerintem a párkapcsolat kell mindenkinek!

Van kivel megosztani az örömöt, a bánatot, a sikert, a kudarcot, egyszóval mindent!

És az a legjobb érzés, hogy vár otthon valaki, aki megért, akinek elmondhatod, ami veled történt ma!


Persze haverok is lehetnek, meg barátnők, akikkel beszélsz, akiknek mesélsz, de az nem olyan és nem állandó, mindennapi dolog!

2011. okt. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet boldog. Eleve a szexualitás, intimitás szükséges az embernek. Rövidebb ideig is él az az ember akinek nincs kapcsolata, és boldogtalanabb is. Aszexuálisoknak van esélye, vagy akiknél alapból háttérbe van ez a dolog.
2011. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én spec egyedülálló vagyok és egyáltalán nem vagyok boldog.


Hogy most azért nem vagyok boldog mert egyedülálló vagyok, vgy más miatt, azt nem tudom. De minden esetre az tény, hogy egyedül vagyok és boldogtalan.

De hát mit csináljak, ez van. Az élet nem habostorta.

2011. okt. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Rohadtul nem. Már jó ideje egyedül vagyok, mert előző barátnóm elég mocskos módon szakította meg velem a kapcsolatot, és ezt kicsit nehezen hevertem ki. Szerelem nélkül nincs boldogság.
2011. okt. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, én legalábbis egyértelműen érzem, hogy egy barátnő lenne, ami igazán boldoggá tenne most már.
2011. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ez kizárt dolog mert nem tudom.
2011. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
NEM , a környezetemben olyan "ép elméjű" embert nem ismerek, aki egyedülállóként boldog volna, és ne beszélt volna a "magányos fájdalmáról".
2011. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Walk With Me ***** válasza:
Szerintem nem. Nem hiába van férfi meg nő. Csak a két félből lehet egy egész. :)
2011. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!