Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az hogy vacsorakísé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az hogy vacsorakísérő hostess?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert a barátnőm ebbe dolgozott és tagadja, hogy más is történt az ügyfelekkel a vacsorán kívül. Tehát kérdésem: a vacsorakísérő hostess ugyanazt jelenti mint a prosti?
2010. dec. 23. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
18%

őőő én kísérőnő ként hallottam ezt :D az másként luxus prosti :D megy ide oda meghúzhatod ami kell :D nem ugyan az a prosti oda megy meg bszod nem élvezi és elmegy :D

luxus qrva :D legalábbis sztem :D de ilyen alapon 1 mérnök csaj is meg húzathatja magát pénzért nem ?:D nem feltétlenül igaz h mindne vacsorakísérő hostess vagy mi a rák :D meghúzatja magát vacsora után fel árér :D


19F

2010. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ez a munkakör azt takarja, hogy pénzért randevúzol - vagy a közvetítő vagy a lány által meghatározott mértékű szexualitással. Alapjáraton csak a vacsora / egyéb rendezvény idejére és helyére szól, a lány feladata, hogy dekoratív legyen és csevegjen, nem pedig a szex.
2010. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hát kb azt jelenti , hogy luxusprosti, de nem mindig szexuális aktushoz kell, am elég jól fizető munka, előző barátnőm, is ezt csinálta, de szakítottunk, mert a végén már undorodtam tőle
2010. dec. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Cleptomaniac ***** válasza:
100%
Én úgy ismerem a fogalmat, hogy ha éppen nincs partnered, de olyan helyre vagy hivatalos, ahová illik vinni valakit (pl. osztálytalálkozó, kötetlen vacsora üzleti partnerekkel), akkor egy ügynökség ad melléd egy hölgyet. Vannak ügynökségek, amelyek csak és kizárólag szexmentes vacsorára közvetítenek (szabályszegésért kirúgás is járhat), és van, ahol az utána való szex is beletartozik a munkakörbe.
2010. dec. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vacsora után te vagy a desszert:D
2010. dec. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!