Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erotikus hostess munkát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotikus hostess munkát válalnátok ha nagy anyagi bajban lennétek? érdekelne a véleményetek

Figyelt kérdés

én gyermekes anya vagyok,de nagy anyagi gondokkal.te beválalnád ha igy állnál,vagy mit tennél???

Nagyon kiváncsi vagyok a véleményetekre.köszönöm


2011. márc. 3. 10:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Erotikus hostess az mit takar? Nem vagyok az ilyenekben jártas...


Mondjuk, ha valami felszolgálós meló, alig ruhában(nem meztelenül) vagy táncolós téma, akkor igen, lehet bevállalnám. Végülis semmit nem csinálok, nem adom oda magam senkinek, és ezt akár fel lehet úgy is fogni(legalábbis én így fogom föl), hogy én használom ki a férfiakat e célból, mivel én csak azért kapok sok pénzt, hogy a kiéhezett pasikat csábítgassam. Ez egyfajta kihasználása a pasiknak, ami tény, akárki akármit mond..hasznot húzok:)

2011. márc. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
holnap megyek a megbeszélésre,de szerintem ez több mint nem mesztelenkedés.de nem tudom pontosan.
2011. márc. 3. 10:29
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
Ha el akarsz qrvulni, és mindenféle vén, dagadt, bunkó majom farkát a szádba akarod venni, akkor tedd meg! :D Én pl. inkább maradok a munkánál! Ha nem lenne melóm, akkor inkább felakasztanám magam, minthogy szexből éljek! A testem csak a barátomé... De az olyanok, mint te ezt nem ismerik...
2011. márc. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ha nagyon kellene a pénz, igen
2011. márc. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vállalnám be, akkor kétszer több energiát fektetnék a munkakeresésbe, minthogy egy életre elmenjen a kedvem önmagamtól.
2011. márc. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ tényleg, mit takar. "Erotikus hosztesz", olyan szép virágneveket tudnak kitalálni már... :)
2011. márc. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A párod mit szól az ötlethez?
2011. márc. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
félő h tényleg nem azt takarja a dolog :(
2011. márc. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

nem élek párkapcsolatban,nincs barátom sem.

Sajnos a munkát keresem 1000 el,de mivel van gyermekem,és segitségem az nincsen,nekem kell vivnni-hozni az oviból.És nem kapok találok ilyan munkát ami napközben lenne.albérletben vagyunk,apuka nem fizet,nem tudom mit tegyek.Nem szeretném ezt sokáig csinálni,csak amég helyreállok,és kifizetem a tartozásomat.


Esküszöm nem tudom mit tegyek!

2011. márc. 3. 10:46
 10/15 anonim ***** válasza:

én nem vagyok eladó

megjegyzem, nincs gyerekem - ha a gyerekem éhezne, elképzelhető, hogy megtenném (de azért, hogy biciklit vehessek neki, azért pl. nem)

34N

2011. márc. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!