Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöjjek nálam sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek nálam sokkal idősebb pasival?

Figyelt kérdés
17vagyok és olyan 50 éves a férfi már régebb óta ismerem megbízok benne és megbolondulok érte folyamatosan flörtöl és mindig nagyon kedves azt is mondta burkoltan h szeret szerintetek mit csináljak???
2010. dec. 23. 22:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ne...most megnyugodtál?
2010. dec. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
biztos??
2010. dec. 23. 22:42
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Észnél vagy??? Apakomplexusod van? Sztem gyorsan felejtsd el! Az ilyenek nem végződnek soha semmi jóra? Átgondoltál mindent? Szüleid mit szólnának hozzá? Vagy be sem mutatnád?

33 évvel idősebb nálad. Szted működne???

Bocsi az első két kérdésért, nem bántásból írtam.

Sztem jobban teszed ha elfelejted.

Jah és sztem készülj fel a bunkók válaszára is.

2010. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De akk mit csináljak mit mondjak neki?
2010. dec. 23. 22:48
 5/14 anonim ***** válasza:

Szétverném a hülye kapuzárási pánikos fejét ha az utcán csókolgatna téged. És ezt most nem szó szerint kell érteni. Vagyis azon részét, őt hogy téged. A verekedős rész változatlan! A mindenit! És még be is perelném utána. Mi a jó fenét képzel az ilyen magáról. Nem jutott neki káposzta a földeken. Nem képes összejönni olyan nővel aki hozzá való korban is! Azért ez biztos nem véletlen.

Én több nálam 7-8 éves nőt utasítottam már vissza, mert totál gáz az egész. Baxam el az életem legjobb éveit egy nálam sokkal érettebb emberre aki mégsem érettebb ha én is megfelelnék neki. Jézuska, Jézuska odafent:(

2010. dec. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy nem.
2010. dec. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azta, ennyire nem szoktam helytelenül írni. De legalább látszódik az értelmi töltet amit kiváltott belőlem ez a téma.
2010. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
de azthiszem h szeretem...
2010. dec. 23. 22:52
 9/14 anonim ***** válasza:
Arra a kis időre, amíg egyáltalán képes valamire...:D
2010. dec. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

kis butuska vagy még. Azt sem tudod mi a szülői szeretet, mi a szeretői szeretet és a szerelem. Nálad ezek összefolynak. Erőltesd meg a szünetben a kis agyadat, most nem kell tanulni, és gondoljál már bele, 3x idősebb nálad, és másfélszer édesapádnál.

Abnormal

2010. dec. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!