Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes várni valakire?

Figyelt kérdés
Egyszer (2-2,5éve) udvaroltam egy lánynak. Máig ö a legjobb dolog az életemben. De ő mást választott, pedig már szinte az enyém volt.(meggyőződésem, hogy becsapta saját magát...) Azota másoknál is probálkoztam volt olyan is akibe szerelmes is voltam, de ő belölle csak egy van. Még régebben felajánlottam neki, hogy a legjobb fiu-lány barátunk legyünk (már ha van ilyen...), de csak azért tettem, hogy közelebb kerüljek hozzá. Mindvégig nagyon jo a kapcsulatunk. ma is.( Pl: a napokban küldtem neki névnapjára sms-t és mondta, hogy nagyon jol esett neki) Az utobbi időben érzem, hogy kezd érzelmileg ujra még közelebb kerülni hozzám. Nem érdekelne a barátja, de nem akarom a boldogságát tönkre tenni. Jövőre már nem fogunk találkozni :(
2010. dec. 24. 20:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja, 20/F
2010. dec. 24. 20:33
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi értelme zaklatnod ha boldog. Probálj tovább lépni akérmennyire különleges nem ragathatsz le mert hidd el az idö gyosan tellik és mire észreveszed magad már lehet hogy tényleg késö lesz probálkozz más csajoknál legyél nyitott és fog jönni valaki más lehet hogy nem lesz olyan mint Ö volt de ha megtudod szeretni még lehetsz boldog.
2010. dec. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom, nem is akarom zaklatni. de mi van akkor ha nem boldog? Ha boldog érdemes-e várni?
2010. dec. 24. 21:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem boldog, akkor meg vigyázz, mert belőled akar táőlálkozni, de a boldogtalan kapcsolatát fel nem adná, mivel az olyan izgalmas tudod. Meg gondoljunk a mostani barátjára, őt sem kéne érzelmileg padlóra küldeni.
2010. dec. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy abbol táplálkozik? Nem hiszem, nem olyannak ismertem meg. Öszinte leszek:Másnál zavarna, hogy a barátja összetörne... De itt nem. Arrol nem is beszélve, hogy az a gyerek már ezt eljátszotta velem.
2010. dec. 24. 21:22
 6/11 A kérdező kommentje:
És nagyon jol tudom, ha valaki akkor csak én tudnám elhodítani töle. (nem nagyképűségből)
2010. dec. 24. 21:23
 7/11 anonim ***** válasza:

háhá, a hit az szép dolog, de ne legyél olyan magabiztos, szembe jön vele egy alfa, és máris elfelejt mindkettőtöket:)


azért aranyos voltál :)

2010. dec. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs jobb dolgod, várakozz.
2010. dec. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A legnagyobb örörm ezen a Földön, hogy egyszer adtam neki egy klucstartót és ezt még mindig hordja magával :)
2010. dec. 24. 22:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is használok egyet, amit egy tombolán nyertem. Az is ereklye?
2010. dec. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!