Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes így elkezdeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így elkezdeni egy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok, és van egy nálam egy évvel fiatalabb lány, akivel többször is egy társaságban vagyok. Biztosan tudom, hogy neki nagyon tetszem. Szép, helyes, értelmes lány, kicsit talán tetszik is.

Tehát az a helyzet, hogy már úgy-ahogy ismerem, de nem vagyok belé egyáltalán szerelmes. Viszont úgy gondolom, hogy vele jól működne a kapcsolatunk, sokat lehetnénk együtt, ugyanis alig pár utcányira lakunk egymástól.

És igazából tökéletesen illene hozzám, kinézetre is szép, de én nem vagyok belé szerelmes.

Tehát van értelme így belevágni a dologba, vagy várjak az igazira?


2011. okt. 25. 19:27
 1/5 A kérdező kommentje:

Hozzáfűzném:

Van olyan lány, akibe szerelmes vagyok, de ő gimi nagymenői közé tartozik. Korábban osztálytársam volt általánosban, de a gimiben megváltozott.

És általában akibe bele tudnék szeretni az mind ebbe a csúcs-kategóriába tartoznak, én meg nem fogok beállni a sorba a sok bunkó paraszt közé.


Tehát a kérdés egy alpontja:

Érdemes-e lejjebb rakni a mércét, és olyan valakivel próbálkozni, aki szeret engem és nem csak én ugrálok neki?

2011. okt. 25. 19:32
 2/5 anonim ***** válasza:
olyannal szerintem ne járj akibe nem vagy szerelmes
2011. okt. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Odáig olvastam, hogy "kicsit talán tetszik is"

Nem, így nincs értelme elkezdeni egy párkapcsolatot, majd olyan lánnyal járj, akiről biztosan érzed, hogy tetszik neked.

2011. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Találkozz vele, ismerd meg! Nem csak első látásra szerelem létezik. Nekem az igazi mély kapcsolataim mindig lassan alakultak ki.


35/F

2011. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Első kettőnek igazat adok, talán kicsit siettetni akartam a dolgot. A harmadik válaszoló viszont rátapintott a lényegre, én is erre gondoltam, hogy talán ha még többet leszünk együtt, akkor kialakul valami. Köszi a válaszokat!
2011. okt. 25. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!