Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csaj apja feljelent! *bimm-bam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaj apja feljelent! *bimm-bamm, fick-fack-fuck* na most mit tegyek? *columbo-arc*

Figyelt kérdés

csókoltatok mindenkit! probléma van, kőkemény probléma!!

a barátnőmről 1-1.5 hete nem hallottam, de helyette valamit megtudtam: apja feljelentett a rendőrségen zaklatásért!

*bimm-bamm,fick-fack-fuck*

na most mit tegyek, drága polgártársaim? mi van, ha a vén szharos ellenőrizgeti a netet, mobilt?

ti mit lépnétek? mivel eléggé érdekel a lány véleménye a helyzetről.


2010. dec. 25. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, mit csináltál? Mióta ismered?
2010. dec. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
és miért is jelentett fel? hány éves vagy? és hány éves a csajod? sztem jogos amit tett
2010. dec. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

18.5 és 16.

hogy mit csináltam? amit szoktam, a szokásosat, barátnőmmel voltam, találkoztunk, együtt voltunk, stb. tudni kell, hogy az apa még nem ismer, csak "hallott" rólam. aztán hirtelen nyoma veszett. mármint, barátnőmnek. kerestem telón, neten, minden úton-módon, személyesen is, nem voltak otthon. ez ment egy darabig. és most kaptam a hírt, hogy fel lettem jelentve. lányt meg még mindig nem tudom elérni, és attól tartok, apuka ellenőrizgeti a mobilt, stb.

2010. dec. 25. 17:19
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az van: jogában áll feljelenteni. Ezután nyomozás következik, ahol kiderítik, vajon tényleg zaklattad-e. Ellenőrizheti nyugodtan a netet, a mobilt, ha a csaj betöltötte a 14-et, és mindent szabad akaratából csinált, továbbá ha tényleg nem zaklattad, akkor nincs mitől félned. Megmutatod a fakabátos bácsiknak a szerelmes smseit, emailjeit, msn beszélgetéseket, és máris rájönnek, hogy valami bűzlik.

Arra készülj fel, hogy az apuka hatására a lány lehet, hogy ellened vall, de a fentebb említett bizonyítékok mellett nehezen tudná rádkenni a zaklatást, amikor ő maga is halomra írta az smseket. :D

Ha tárgyalásra kerül a sor, és tényleg nem zaklattad, felmentenek, ami után nyugodt szívvel indíthatsz rágalmazási pert az öreg ellen.

2010. dec. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
remélem azért nem lesz tárgyalás...
2010. dec. 25. 17:22
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nagy karakter lehetsz:D komolyan.
2010. dec. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak egy jótanács: ha ennyire "sokat" jelentesz a csajnak, hagyd a fenébe, tényleg ne "zaklasd". Ha nagyon akart volna, úgyis kapcsolatba lépett volna veled.
2010. dec. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Talán a szüleinek nem tetszett, hogy barátja van.
2010. dec. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Talán azt hiszik, hogy pedofilnak számítasz, mert a lány még nincs 18.
2010. dec. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ehh, hát nagyszerű. azért a lány is egy "angyal", komolyan mondom.
2010. dec. 25. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!