Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudjuk befolyásolni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudjuk befolyásolni, hogy kibe szeressünk bele?

Figyelt kérdés

Folyton szenvedek valaki miatt akibe beleszerettem, úgy, hogy nagyon nem lett volna szabad, mert rosszul sült volna el...

Azóta csúnyán átvert és eldobott már.. szóval nem is beszélek vele egyáltalán semmit és már nem is látom. Mégis még mindig nagyon fáj az, hogy nem lehet az enyém...


Nem értem miért szerettem bele egy olyan valakibe, aki csak megjátszotta magát végig és kiderült, hogy egy sz@r ember. :(


L


2010. dec. 25. 22:28
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Hülyén fogalmaztam meg a kérdést, bocsi. Csak kivagyok kicsit :(
2010. dec. 25. 22:29
 2/25 anonim ***** válasza:
szar helyzetben lehetsz,én csak azt tudom ajánlani hogy ne kulsorol donts 13/F :) sok szerencsét a kovihez
2010. dec. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, Kérdezőkém?
2010. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

13/F a korodból ítélve elnézem, hogy nem fogtad fel a lényeget.


Nem vagyok ribanc aki mindenkire rámegy, ezért nálam nem úgy megy ez, hogy "jajj jön majd a következö".

Eleve nem is szeretett engem a kérdéses személy, csak jó barátok voltunk, én viszont akaratlanul beleszerettem.

2010. dec. 25. 22:34
 5/25 A kérdező kommentje:

Az lemaradt, hogy sehol se írtam, hogy külsöröl döntök, te vagy kicsit túl általánosító :)

Eleve nem a külsöröl volt szó és arról, hogy én összejöjjek vele.

2010. dec. 25. 22:34
 6/25 anonim ***** válasza:
Írd már le a korod, légyszíves!
2010. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:

bizonyos mértékben leet befolyásolni, hogy kibe szeress bele.. például ha valakihez egyátalán nem közeledsz, sokkal kevesebb az esélye, hogy beleszeretsz.. de ha sokat beszélsz vele, sokat találkoztok, akkor egy idő után, - ha mindkettőtök úgy áll a dolgokhoz - lenet, hogy egymásba fogtok szeretni...


amúgy meg ha nem tudsz elfelejteni valakit, akkor szedj fel egy olyan pasit, aki jól néz ki, nagyon bejön neked, és feküdj le vele ;) ez általában beválik.. segít hogy elfelejtsd...


remélem tudtam segíteni.

2010. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
nemugy értettem,ugy gondoltam hogy a kovi kapcsolatodnál tobb szerencséd legyen,nem nézlek ribancnak,lehet hogy te értetted félre
2010. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

ma 22:35: Nem fogok csak úgy lefeküdni valakivel :)

Eleve nem érdekel a szex, én szeretetre vágyom.

2010. dec. 25. 22:37
 10/25 anonim válasza:

nem hiszem hogy ezt befolyásolni lehetne, most ez elég érdekes, de lehet hogy tetszik neked egy lány, míg a másikhoz lelkileg vonzódsz és nem olyan csinos..remélem érted ezzel mit szeretnék mondani.

Remélem helyre jössz lelkileg. Nekem egy nagyon kiegyensúlyozott párkapcsolatom van. Imádom a páromat- és ez oda - vissza működik. Mi már együtt is élünk. 19 éves vagyok. 2 évig udvarolt nekem. És egymáshoz műségesek vagyunk.

Sok boldogságot neked!

ÉS

KELLEMES ÜNNEPEKET!!! :)


Alexandra

2010. dec. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!