Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónapja vagyunk együtt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja vagyunk együtt. Iszonyatosan kedves, viszont néha vannak olyan mondatai, amivel sért. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kedvessége megkérdőjelezhetetlen... ám a múltkor egy helyen hajnaltájt olyat jelentett ki h abszolút rácsodálkoztam.. lehet azért mert be volt(unk) "csiccsentve"... de eme mondat sértett: "-ha már jössz hozzám, jó lenne ha megborotválkoznál.." :O

1.,mit akar 'még' 1 hónap után?

2.,hogy mondhat ilyet úgy egyáltalán??!

3.,miért/mi okból feltételez olyat ami nem így van?


úgy bántott ez a kijelentése... teljesen elszomorított.. ): most meg persze nem érti mitől van rosszkedvem.. szomorú.. 19/L


2010. dec. 26. 02:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

dobd ki a pics@ba nem érdemel meg téged!

írj privit :)

2010. dec. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
egy szőrös jetivel én sem járnék.
2010. dec. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1. Részeg volt! Te is az voltál!

2. Honnan a f@szból tudná mi bajod, ha nem mondod el neki?! Lehet hogy nem is emlékszik arra, hogy ilyet mondott, pont mert részeg volt.

2010. dec. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
azért az se mindegy mennyire szőrös, dobj egy képet hogy el tudjuk dönteni!
2010. dec. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Simán kacérkodott veled egy kicsit,meg akart botránkoztatni,meglepni,kizökkenteni.Csak hát nem jött be,mert mimóza vagy.
2010. dec. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mond el neki mi bant. Ne tartsd magadban.
2010. dec. 26. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett egy rosszul ellőtt vicc is, te meg túlliheged. Lépj tovább, nemár 1 mondaton múljon!
2010. dec. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tul liheged szerintem.A multkor a párommal a a kocsijában szexeltünk..mikor felvette a nadrágját megfogtam a combját pont ahol zseb volt..és kemény tárgy volt benne...kérdem mi az?Azt válaszolta kifizesselek??.Na most akkor be kellett volna sértödnöm.Tudtam hogy poén jot nevettünk ezen.

Ne légy ennyire érzéses ember. a poénos dolgokon nevetni kell..nem szomorunak lenni

2010. dec. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha nem mondod el neki mi a bajod vele akkor nem bizol benne

és akkor nemlesz hosszu életű

mellesleg én ha egyszer rászólok a csajomra aki már 3 éve megvan hogy borotválkozzon, többször nemkell rászólni, mert

fontos vagyok neki és SZÓT FOGAD

ahogy énis neki.

Ilyen miatt énis szólnék

TE ÖSSZEAKADTÁL EGY FÁJÓAN ŐSZINTE GYEREKKEL!

MERT HA OLYAN LENNE MINT A MÓNIKA SHOW-K SZTÁRJAI, AKKOR NEM SZÓLNA, HANEM FÉLREMENNE A HÁTAD MÖGÖTT!

BECSÜLD EZT A FÁJÓ ŐSZINTESÉGET!

25F

2010. dec. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

félremenne amint nem tetszik neki valami.

de ő inkább szól!

2010. dec. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!