Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szeretne orálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szeretne orálisan kielégíteni. De én tudatni szeretném vele, hogy csakis akkor tegye, ha ő is kívánja a dolgot, ne csak azért, mert nekem akar örömet okozni. Hogyan mondjam ezt el neki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Sehogy. Azt csinál amit akar...
2010. dec. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Scream85 ***** válasza:
Ugyanúgy ahogy ezt nekünk ide leírtad. Ilyen egyszerű.
2010. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Pl.: Figyelj drágám,én csak akkor szeretném,ha Te is akarod csinálni a dolgot,nem kényszer....:)

Ennyi;)

2010. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szólók írták..csak mond meg neki.
2010. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 sasna ***** válasza:
sztem kezdjétek el, aztan ha nem tetszik neki, ne eroltesd.. és ennyi :)
2010. dec. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

pontosan így ahogy leírtad!

nyugodtan megmondhatod neki (az én barátom is annak idején így mondta nekem) hogy "nemkell, hogyha te nem akarod..."

:) és mond neki hogyha még most nemakarja, hogy te megvárod amíg bele megy, ha meg nemmegy bele akkor meg nem fogod erőltetni és hogy az sem baj, ha soha nemfogja mert szereted stb

persze csak ha így is gondolod :D

2010. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, ha azt mondja h szeretne kielégíteni, ő hozza fel, akkor szted kényszerből tenné? Én sosem ajánlanám föl ha nem akarnám. Ne aggódj, sztem ne mondj semmit csak élvezd.

22/L

2010. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:17


Pedig ha végignézel itt a gyk-n, láthatod, hogy rengeteg ilyen van... de biztos én látok valamit rosszul. No mindegy, kösz a tanácsokat.

2010. dec. 26. 19:18
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

Próbálj esetleg valamilyen rejtjeles titkosírást. Írjál tejjel a papírra, és azt akkor csak vasalóval lehet előhívni, vagy valamilyen kódot használj.

Lényeges, hogy minél bonyolultabb legyen. :)


NEHOGY LEBESZÉLD VÉLETLENÜL, HA Ő PONT AZT SZERETNÉ?

2010. dec. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. A barátnőd szeretne orálisan kielégíteni. Te csak akkor szeretnéd, ha ő akarja. De ha ő akarja, te meg szeretnéd, akkor mi a probléma?
2010. dec. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!