Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan időszakotok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan időszakotok, hogy óránként felidegesített a párotok vmi apró hülyeséggel?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk egy pár. Ha csak néhány órára találkozunk, nagyon tudok örülni neki, szeretgetem. De amikor legutóbb több napot voltunk együtt, hülyeségeken felkaptam a vizet. Mindketten szeretjük bizonygatni, hogy nekünk van igazunk, én meg sajnos mindent túl komolyan veszek. Ha nektek volt ilyen, mitől volt? Hogy vészeltétek át?
2010. dec. 26. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
hát mikor kikezdtem az anyjával azt nem csípte
2010. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Meg kell tanulni "ráhagyni". Viszont ha elakarjátok egymást veszíteni, vagy egy gyomorfekélyre van szüxségetek, akkor így is jó.... :-)
2010. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Több napot, egyfolytában, együtt? Ez még egy házasságban is sok. Az egyeüttlétben is meg kell ám találni az egészséges mennyiséget. Ha két ember a nap 24 óráját együtt tölti, akkor lényegében természetes, hogy egyhangúnak érzik egy idő után, és ingerlékennyé válnak.
2010. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Futurare ***** válasza:
áááááááááá XD ez az ember nagyon veszélyes XD
2010. dec. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Volt ilyen barátnőm, de én okosabb vagyok és sorozatosan próbáltam meggyőzni logikus észérvekkel, aminek a vége az lett, hogy mikor ő kifogyott a válaszokkal az én érveimre, azt mondta hogy kiforgatom a szavait/szőrszálhasogató vagyok/nem értem őt/csak vitatkozni akarok/mit akadok fenn ilyeneken/különben is semmi közöm hozzá/miért kritizálom vagy egyéb dolgokkal lezárta a vitát úgy hogy övé legyen az utolsó szó. idegesítő volt...
2010. dec. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egy évig együtt éltünk, szóval megszokott dolog a sok idő együtt töltése. Igazából a párom szereti a magányt, inkább én nem szoktam betelni a jelenlétével, mégis őt nem idegesíti ez. De valószínű, hogy akkor ez a ludas: akármennyire is szeretek vele lenni, a jóból is megárt a sok.

Helmet: ezt a ráhagyást gyakorolni fogom, a gyomorfekély nem fincsi..

Köszönöm a válaszokat! :)

2010. dec. 26. 22:21
 7/10 kovpet ***** válasza:
100%
óránként? mázlista :)
2010. dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nálunk az a gond, hogy egy idő után mindketten kifogyunk az észérvekből, a kötekedni akarás meg megmarad. :) Ezzel nincs is gond, amíg poénnak fogjuk föl az egészet, csak én bonyolítom túl mostanában a dolgokat..
2010. dec. 26. 22:24
 9/10 anonim ***** válasza:
igen
2010. dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell minden apróságon vitatkozni. Nem tesz jót az ember egészségének.
2010. dec. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!