Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 0-3 éves korig melyik volt a...

0-3 éves korig melyik volt a legnehezebb időszakotok a picivel és miért?

Figyelt kérdés
Persze, tudom, hogy minden kornak megvan a maga "nehézsége", de kíváncsi lennék, hogy melyiket viseltétek a legnehezebben?
2011. okt. 22. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár hetet, míg összeszoktunk.
2011. okt. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Most hogy mindjárt 3 éves lesz, és dacol, mint a fene. Kb 1 hónapja kezdte. Eddig semmi baj nem volt vele.
2011. okt. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A legelején, az éjszakai felkeléseket nagyon rosszul viseltem, ill. amíg csak szopizott, mert én nem szerettem nyilvános helyen szoptatni, szóval nagyon be volt osztva minden időnk, programunk, mindent csak két szoptatás közé tudtam időzíteni.

Persze ezek sem elviselhetetlen gondok (hála Istennek), csak ha már így megkérdezted, hogy mi volt a legnehezebb, hát nekem ezek :)

Most már három éves nagylány, és azt mondhatom, hogy gyakorlatilag semmi olyan dolog nincs, ami nehéz lenne! Nagyon szerencsés vagyok!

2011. okt. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

0-2-,3hóig a fiúkkal (hasfájós volt mindkettő) majd olyan másféltől 2.5ig dacos hisztis értetlen korszak:))

A lányommal most kezdődött a hiszti korszak 2 éves elmúlt.

2011. okt. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Látom, elég változatos!:) Várom a további válaszokat is!
2011. okt. 22. 14:25
 6/9 TKI Ibolya ***** válasza:
100%
Gyerek függő.A lányommal semmi gond nem volt 0-3 ig.De azóta!Most 9 éves tudnék mesélni.A nagy fiammal csak az éjjelek volta nehezek mert rossz alvó volt és azóta is az most 6 éves.A kicsi 7 hónapos és az első hét hónap volt a legnehezebb,de ő más eset,mert szív műtött.
2011. okt. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
most 15 hónapos a kisfiam, és eleinte voltak nehezek az éjszakák, amíg nem szoktam meg az óránkénti felkelést. Amúgy kis apróságok vannak, hogy már nagyon fáradt vagyok, de a kisfiam nagyon elevenség....olyankor legszívesebben elbújnék. De a legfontosabb, hogy az ő érdekét nézem mindíg.
2011. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem az első 3 hónap volt húzós, tényleg nagyon-nagyon nehéz.

Nálunk is vannak nehéz napok, a kisfiam is dackorszakát éli, és felesel egész nap(3 éves), de összességében mégiscsak az eleje viselt meg a legjobban.

2011. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Érdekes...bár nekem is nehéz volt a legeleje, amíg megszoktam a helyzetet, de nem éreztem annyira vészesnek, nekem most 16 hónapos a kisfiam, és iszonyú hiisztis. Akarata már van elég erősen, de még nem beszél, így néha nagyon nehéz kitalálni, hogy mit is akar...és még rossz alvó is, és ennyi idő után már ténylleg fárasztó, ha éjjel 3-4-szer fel kell kelni hozzá. Persze, megéri, szó se róla!:)

Köszönöm a válaszokat!)

2011. okt. 25. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!